Wojewoda lubelski w TVP Info: W związku gejów to się mogą zrodzić tylko kamienie z nerek

- Rodzic, to jest ten, co zradza. Na litość boską, nie trzeba naukowych dowodów, żeby stwierdzić, że w związku gejów to się mogą zrodzić tylko kamienie z nerek - stwierdził na antenie TVP Info wojewoda lubelski.

W sobotnim programie "Studio Polska" w TVP Info padły kolejne mocne słowa dotyczące kwestii adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

- To, że coś nazwiemy w jakiś sposób, to nie znaczy,  że to rzeczywiście tak jest. To, że krowę nazwiemy koniem, nie znaczy, że ona rzeczywiście stanie się od razu koniem. Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny - stwierdził wojewoda lubelski Przemysław Czarnek, skomentował wypowiedzi osób wspierających środowisko LGBT, które przekonywały, że związki jednopłciowe też mogą być małżeństwami.

"Rodzic to ten, co zradza"

Potem samorządowiec odniósł się do słów Franza Timmermansa, zwolennika równości małżeńskiej, który mówił, że nie ma żadnych dowodów na to, że rodzice heteroseksualni są lepsi od rodziców homoseksualnych. - Otóż rodzic, to jest ten, co zradza. Na litość boską, nie trzeba naukowych dowodów, żeby stwierdzić, że w związku gejów to się mogą zrodzić tylko kamienie z nerek - stwierdził. 

- Nazywajmy rzeczy po imieniu, bo inaczej rzeczywiście zabrniemy w ślepy zaułek i sami uwierzymy propagandzie - dodał. Po jego słowach w studio rozległ się gromki aplauz.

 

Więcej o:
Komentarze (207)
Wojewoda lubelski w TVP Info: W związku gejów to się mogą zrodzić tylko kamienie z nerek
Zaloguj się
 • taroudant

  Oceniono 91 razy 67

  Takiej ponurej i tępej hołoty nie było u władzy nawet w czasach stalinowskich.

 • krynolinka

  Oceniono 64 razy 44

  Pan wojewoda to ile pociech narodził? Spłodzić łatwo, wychować trudniej, jak widać rodzice pana wojewody ponieśli klęskę.

 • batura3

  Oceniono 51 razy 31

  "nie trzeba naukowych dowodów, żeby stwierdzić, że...." kretyn pozostaje kretynem panie wojewodo - alleluja:))). Ale to jest członek pPissu, więc wszystko jasne.

 • kudi1967

  Oceniono 31 razy 23

  co za tępy burak

 • wolak007

  Oceniono 31 razy 19

  W kategorii „dzban dnia” nominuje dzisiaj wojewodę! Ale dzień dopiero się zaczął. Czekam na ruch innych zwycięzców poprzednich edycji dzban dnia?....

 • com_ent

  Oceniono 19 razy 15

  Przecież komentator telewizyjny podniecał się, ze jedzie Szozda - cudowne dziecko dwóch p-dałów

 • eclipse23

  Oceniono 30 razy 14

  wojewoda z gangu chrystusowych pedofili ?

 • eryk2

  Oceniono 17 razy 13

  1. Jeżeli wg tego nieszczęsnego matołka "rodzic to ten, co zradza", w takim razie żaden ojciec nie jest rodzicem, bowiem on poczyna/płodzi, a zradza matka.
  2. Co w takim radzie z rodzicami zastępczymi/rodzicami dzieci adoptowanych? Nie zrodzili ich, więc trzeba wymyślić inny termin, bo nie są rodzicami (w przypadku osób bezpłodnych - NIGDY nie będą oni rodzicami, gdyż nigdy nie zroadzą żadnego dziecka).
  3. W języku polskim osoby wychowujące dziecko to RODZICE od słowa RODZIĆ. Tymczasem w innych językach tego związku nie ma, co wskazuje na przypadkowość, fakultatywność tego połączenia etymologicznego. Po ukraińsku батьки, po niemiecku die Eltern nie mają nic wspólnego z rodzeniem czy płodzeniem. Lubelski głupek wioskowy uprawia tzw. etymologię ludową - Częstochowa się często chowa, więc ma taką nazwę...

 • 1pytanie

  Oceniono 15 razy 13

  Mam pytanie do Episkopatu..... DLACZEGO KSIĄDZ NIE MOŻE MIEĆ ŻONY ?????? Przecież to wynaturzenie !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX