Pogoda na dziś - poniedziałek 25 marca. Deszcz i deszcz ze śniegiem w całym kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 25 marca. Meteorolodzy zapowiadają dziś deszcz w całym kraju. Ponadto w północno-wschodnich regionach mogą pojawić się także opady śniegu.

Synoptycy prognozują na dziś opady deszczu i deszczu ze śniegiem w całej Polsce. Większe rozpogodzenia możliwe tylko w czterech zachodnich województwach. Temperatura wahać się będzie od 6 do 10 stopni.

Temperatura. Termometry pokażą maksymalnie 10 stopni

W poniedziałek najwyższa temperatura prognozowana jest dla południa kraju, 10 stopni ma być we Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Rzeszowie i w Lublinie. Najchłodniej, 6 stopni, zapowiadane jest w prognozie pogody dla Gdańska. 7 stopni pokażą termometry w Szczecinie, Poznaniu, Łodzi i Olsztynie. W pozostałych regionach temperatura wahać się będzie od 8 do 9 stopni.

Pogoda na dziś - 25 marcaPogoda na dziś - 25 marca gazeta.pl

Opady. Synoptycy zapowiadają opady deszczu i śniegu w całym kraju

W poniedziałek w całym kraju synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu. Najmniejsze opady zapowiadane są dla południowo-zachodniej Polski. Z kolei w Gdańsku, Olsztynie, Suwałkach, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie może padać deszcz ze śniegiem. W większości kraju zachmurzenie duże i umiarkowane. Większe rozpogodzenia tylko w województwach lubuskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim i łódzkim. Wiatr słaby, silniejsze porywy wiatru możliwe tylko na zachodzie kraju.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - poniedziałek 25 marca. Deszcz i deszcz ze śniegiem w całym kraju
Zaloguj się
  • pomysłowy Dobromir

    Oceniono 3 razy 3

    No faktycznie za oknem leje jak z cebra i śnieg ojej jutro będą zaspy!!! Hahaha idealna przepowiednia pogody No nie mogę!!

  • Ddjdjdd Jddjd

    0

    Handlowa czy nie co za różnica jak zakupy się robi w sobotę, ale to czy będzie padać i czy będzie zimno trzeba wiedzieć aby dostosować ubiór.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX