Podlasie. Nie żyje 7-letni chłopiec. Został przygnieciony pniem drzewa

Wczoraj wieczorem w jednej z podlaskich miejscowości zginął 7-letni chłopiec. Z przyczepy, z której jego rodzina rozładowywała drewno, spadł pień. Przygniecione nim dziecko zginęło na miejscu.

Do tragedii, w wyniku której zginął chłopiec, doszło w środę, w miejscowości Jaszczołty w gminie Grodzisk na Podlasiu. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 19:15. Funkcjonariusze bez zwłoki udali się na miejsce wypadku, gdzie na 7-letnie dziecko spadł pień ściętego drzewa.

Śmierć 7-latka. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Jak informuje portal Polska Times, 7-latek doznał poważnych obrażeń głowy i klatki piersiowej. Niestety, mimo starań ratowników i reanimacji, udało się go uratować. Rodzice chłopca zostali oddani pod opiekę lekarzy i psychologów.

Okoliczności wypadku bada policja i prokuratura. Do tej pory udało się ustalić, że w momencie tragicznego zdarzenia, na posesji, w której mieszkała rodzina, trwał rozładunek drewna przywiezionego tuż po wycince z pobliskiego lasu. Dziecko nie brało w tym udziału, ale przebywało w pobliżu pracujących osób. Jak informuje portal onet.pl, śledczy będą sprawdzać, czy podczas rozładunku zostały zachowane wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Więcej o:
Komentarze (27)
Podlasie. Nie żyje 7-letni chłopiec. Został przygnieciony pniem drzewa
Zaloguj się
 • radon13

  Oceniono 13 razy 11

  Poprawcie to bo to wyszedł głupi żart (pomimo wysiłków udało się go uratować)

 • sigerpfagus11

  Oceniono 10 razy 10

  '' Niestety udało się go uratować" ,oby rodzina nie musiała tego czytać, kompletny brak szacunku dla czytelnika i nie tylko, dno...

 • el_bigos

  Oceniono 13 razy 9

  Co tu komentować, wielka tragedia.

 • 3000m

  Oceniono 6 razy 6

  "Niestety ... udało się go uratować". Gdzie jest korekta? Poprawcie to. Czy ktoś czyta teksty przed publikacją?

 • feldkuratkatz

  Oceniono 5 razy 5

  Biedne dziecko...
  Biedni rodzice....
  Tragedia...

 • d.alexa

  Oceniono 4 razy 4

  Planeta jest w tak tragicznym stanie, a drzewa dalej się wyrzyna. Dzieci padają na nowotwory, bo tak zniszczyliśmy środowisko, że dusi nas powietrze i truje woda.
  Ofiary bezpośrednie naszego sadyzmu wobec tego co żywe, też są.

 • mawik_net

  Oceniono 3 razy 3

  Co tu ustalać, gdyby wymogi bezpieczeństwa zostały zachowane , mały by żył. Myślę jednak, że największą karą dla rodziców jest śmierć dziecka.

 • takaprawda2015

  Oceniono 7 razy 3

  "Rodzice chłopca zostali oddani pod opiekę lekarzy i psychologów."
  A nie powinni siedzieć w areszcie??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX