Pogoda na dziś - piątek 22 marca. Synoptycy zapowiadają duże zachmurzenia i temperaturę do 17 stopni

Pogoda na dziś - piątek 22 marca. Wieczorem na południu kraju mogą pojawić się mgły ograniczające widoczność do 200 metrów. W dzień duże zachmurzenie i lokalne opady deszczu. Będzie jednak ciepło - maksymalnie do 17 stopni.

Synoptycy zapowiadają dziś duże zachmurzenie i niewielkie opady deszczu. W całym kraju temperatury maksymalne osiągną wartości powyżej 10 stopni.

Temperatura. Do 17 stopni na południowym-zachodzie kraju

Mimo dużego zachmurzenia i miejscowych opadów deszczu piątek zapowiadany jest z naprawdę ciepłą temperaturą. Najwyższe wartości prognozowane są dla południowo-zachodniej Polski: we Wrocławiu i w Zielonej Górze będzie nawet 17 stopni. Z kolei w Krakowie, Katowicach, Opolu, Jeleniej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i Poznaniu maksymalnie do około 16 stopni. W całym kraju temperatura maksymalna wyniesie ponad 10 stopni - taka temperatura zapowiadana jest w Suwałkach. W centrum i na wschodzie od 13 do 15 stopni.  

Prognoza na dziś - 22 marcaPrognoza na dziś - 22 marca gazeta.pl

Opady. Synoptycy zapowiadają duże zachmurzenie i lokalne opady deszczu

Dziś meteorolodzy zapowiadają zachmurzenie duże i umiarkowane, zwłaszcza na południu i zachodzie kraju. Pod wieczór duże rozpogodzenia na północnym-wschodzie Polski. Niewielkie opady deszczu zapowiadane są rano dla województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. W ciągu dnia przelotne opady pojawią się także w centralnej i południowo-wschodniej Polsce. Wiatr słaby i umiarkowany. W nocy na południu mogą wystąpić mgły, które będą ograniczały widoczność do 200 metrów.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl

Więcej o:
Komentarze (1)
Pogoda na dziś - piątek 22 marca. Synoptycy zapowiadają duże zachmurzenia i temperaturę do 17 stopni
Zaloguj się
  • mjunhy

    Oceniono 1 raz 1

    - Fatalna dziś pogoda - zagaja żona. - Pamiętasz, taka sama wichura była, jak mi się oświadczyłeś!
    - Tak, to prawda. Świetnie pamiętam - odpowiada mąż. - To był straszny dzień. Oj straszny...
    Pozdrawiam LGBT

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX