Katowice. Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank na os. Tysiąclecia [NAGRANIE]

Policjanci z Katowic szukają dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank na osiedlu Tysiąclecia w stolicy województwa śląskiego. Publikują nagrania z monitoringu i proszą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawców.

Do napaści na bank na osiedlu Tysiąclecia doszło we wtorek około godziny 9:00. Dwóch mężczyzn weszło do placówki jednego z banków i sterroryzowało personel przedmiotami przypominającymi broń palną, żądając wydania gotówki. Kiedy pracownicy banku wykonali polecenie, mężczyźni zabrali pieniądze i uciekli. Teraz szuka ich policja

Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank w Katowicach

Po tym, jak policja została poinformowana o napadzie na bank, funkcjonariusze przystąpili do poszukiwania sprawców.  Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny oraz przesłuchała świadków, a na miejsce zdarzenia wysłano przewodnika z psem tropiącym. Policja zabezpieczyła także nagrania z monitoringu, które upubliczniła. 

Śląska Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu osób widocznych na nagraniu. Wszystkie osoby posiadające informacje na temat napadu na bank w Katowicach lub przestępców, którzy się go dopuścili, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8:00 do 15:00 lub całodobowo pod numerem 32 200 25 55. Informacje dot. napadu na bank w Katowicach można przekazywać także w każdej jednostce policji, pod numerem telefonu 112 lub mailowo na adres ppziz@katowice.ka.policja.gov.pl lub dyzurny@katowice.ka.policja.gov.pl.

Więcej o:
Komentarze (25)
Katowice. Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy napadli na bank na os. Tysiąclecia [NAGRANIE]
Zaloguj się
 • harry.s.totteles

  Oceniono 7 razy 5

  To już nie pierwszy napad na ten bank. A się zastanawiałem, po co radiowozy z kogutami na wyjazdach z Tauzena we wtorek, myślałem, że jakiś sekretarz partii przyjechał z gospodarska wizytą.

 • remo29

  Oceniono 9 razy 5

  Gimbuseria wyklęta, za dużo filmów się naoglądali. Ten z futerkiem na głowie będzie pierwszy w suce siedział.

 • kapitan-rzbik

  Oceniono 7 razy 5

  przez to jakieś gowniarze

 • nawasaqi

  Oceniono 4 razy 4

  Jak będą szukać jak niejakiego Falenty to pewnie sprawców nie wykryją nigdy....

 • zerozer52

  Oceniono 5 razy 3

  Suweren przyszedł po 13-tkę.

 • atezagbis

  Oceniono 3 razy 3

  To był napad?. Kupa śmiechu

 • ptysiek

  Oceniono 3 razy 3

  500 to za mało,500 to za mało jeszcze ukraść by się zdało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX