Lublin. Pożar, ewakuacja 20 osób i wybuchy dezodorantów. Fatalny koniec kąpieli przy świecach

W nocy, w mieszkaniu przy ul. Droga Męczenników Majdanka w Lublinie, wybuchł pożar. Jak się okazało, jego przyczyną była seria niefortunnych wypadków podczas kąpieli przy świecach.

Jak podaje "Dziennik Wschodni", nieszczęśliwy wypadek zaczął się niewinnie.17-nastoletni chłopak kąpał się w wannie przy zapalonych świecach. W pewnym momencie niespodziewanie zapalił się ręcznik, a po chwili ogień rozprzestrzenił się na dezodoranty, które zaczęły wybuchać.

Skuteczna interwencja straży pożarnej

Młody chłopak był sam w domu. Kiedy wybuchł pożar, uciekł na balkon. Strażacy dostali zgłoszenie pół godziny po północy. 

W akcji gaśniczej wzięły udział trzy zastępy straży pożarnej. Spaliło się wyposażenie łazienki. Ogień rozprzestrzenił się też na inne pomieszczenia. Z bloku ewakuowano 20 osób. Nastolatek został przekazany ekipie pogotowia ratunkowego i trafił do szpitala.

Więcej o:
Komentarze (99)
Lublin. Feralna kąpiel zakończyła się interwencją trzech zastępów straży pożarnej
Zaloguj się
 • plobywatel

  Oceniono 23 razy 19

  Normalnie mi go żal. Jak wróci do szkoły, to ma przerąbane ;) Odpowiedź że nie było prądu, chyba najlepsza :)

 • 68jacekw

  Oceniono 34 razy 12

  Wygląda na to,ze zorganizował w domu orgię,tyle ze nikt nie przyszedł...

 • karov

  Oceniono 13 razy 11

  Kto był na miejscu wypadku wie, że tlilo się 2 h ponad i nie zdarzyło się to podczas żadnej kąpieli przy świecach, tylko 2 h po, a dzięki wybuchom dezodorantu i samoistnie wybitnej szybie na skutek różnicy ciśnień dziecko żyje i sąsiadom się nic nie stało, bo równie dobrze mogli się po prostu podczas snu zaczadzić. A wyposażenie łazienki nie tylko jest do wymiany tylko całość wyposażenia i okno gdyż przez te 2 h meble tak nasiąknęły sądzą I wszelkimi gazowymi produktami spalania, że są stojącymi truciznami. Proszę o zakończenie teorii spiskowych połączonych z orientacją seksualną, PiSem bo aż nie do pomyślenia, że dorośli ludzie i młodzież są zdolni do tworzenia takiego jadu.

 • framugha

  Oceniono 17 razy 11

  Co za głupie komentarze. Podteksty erotyczne, obrażanie człowieka... Widać jak chore mamy społeczeństwo, że od razu każdy wie jak było i od razu z miejsca ocenia chłopaka. Niech każdy zajmie się sobą.

 • yv71

  Oceniono 23 razy 11

  może kąpał się przy świecach bo najzwyczajniej nie było prądu z powodu wichury na przykład.To dla tych nabijających się geniuszy.

 • ja-szamanka

  Oceniono 10 razy 10

  Myślę, że nudziło mu się w wannie, więc próbował "rozerwać się" psikając dezosami w stronę świec....no i zadziałało. Dziwi tylko, że od razu nie wrzucił płonących rzeczy do wanny, trzeba sporo czasu żeby pożar się rozwinął tak bardzo, że dezosy zaczęły pękać....coś mi tu nie gra, smark kłamie w żywe oczy

 • tom_aszek

  Oceniono 14 razy 10

  A dlaczego wy o tej kąpieli ciągle z podtekstem erotycznym?
  Może po prostu nie opłacił rachunków więc odcięli mu prąd, i dlatego kąpał się przy świecach?
  ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX