"Fakt": Znajomy byłej minister PiS został szefem centrum zdrowia psychicznego. "Wysokie kompetencje"

Wiceprezesem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu został Michał Stachów, dotychczas współwłaściciel siłowni w Jeleniej Górze. Jak podaje "Fakt", Stachów jest wieloletnim znajomym posłanki PiS Elżbiety Witek. Parlamentarzystka podkreśla, że nie miała wpływu na obsadzenie stanowiska.

37-letni Michał Stachów po wyborach samorządowych został wiceprezesem Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu. Instytucja podlega Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Dolnośląskiego.

Jak o Stachowie pisał kilka miesięcy temu lokalny portal Jelonka.com, 37-latek jest absolwentem AWF we Wrocławiu i Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, rozpoczął również studia doktoranckie na Politechnice Wrocławskiej. Mężczyzna od kilku lat prowadzi z żoną centrum treningów w Jeleniej Górze. W przeszłości brał udział m.in. w międzynarodowych mistrzostwach fitness.

 

Dziennik "Fakt" informuje, że Michał Stachów jest wieloletnim znajomym Elżbiety Witek, byłej minister PiS i byłej rzeczniczki rządu. Parlamentarzystka podkreśla, że ocenia jego kompetencje "bardzo wysoko", ale nie miała wpływu na obsadę stanowiska we wrocławskiej placówce.

Sam zainteresowany w rozmowie z dziennikiem stwierdził, że jego pracodawca "wnikliwie przeanalizował nabyte przez niego wykształcenie, jak również posiadane doświadczenie".

Więcej o:
Komentarze (75)
"Fakt": Znajomy byłej minister PiS został szefem centrum zdrowia psychicznego. "Wysokie kompetencje"
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 33 razy 33

  Zabudowane karczycho i rozstępy na bicepsach? I już można być dyrektorem bo Elka poleciła.

 • wujekdolf

  Oceniono 31 razy 31

  to jest ich ostatni rok - muszą nakraść ile się da sku...syny.

 • wicipinski

  Oceniono 27 razy 27

  Ciekawe czy się zdrowiem psychicznym zaczął interesować po zjazdach posterydowych. Podobno 90% koksów ma silną deprechę po cyklu sterydowym?
  Moim zdaniem na szefa centrum zdrowia psychicznego bardziej nadaje się jakiś lekarz psychiatra. Ala to tylko moje zdanie, laika. Może koksu też się sprawdzi?

 • remo29

  Oceniono 25 razy 23

  > Parlamentarzystka podkreśla, że nie miała wpływu na obsadzenie stanowiska.

  No znowu mnie przekonali! Jak oni to robią??

 • jurek4491

  Oceniono 23 razy 21

  BERETY , patrzcie i podziwiajcie co wyprawia DOBRA ZMIANA - dla motłochu ochłapy , dla swoich kokosy .
  Dobrze tak tym wszystkim którzy głosowali na PiS .

 • maguniaklikunia

  Oceniono 16 razy 14

  . Chorych ludzi z kłopotami natury psychicznej należy traktować poważnie, należy ich zrozumieć i leczyć. Takich przygłupów jak nami rządzą to nawet leczyć już się nie da.

 • fakiba

  Oceniono 15 razy 13

  Jego kompetencje kończą się na tym że zna Witek i wystarczy w obecnych czasach

 • fakiba

  Oceniono 14 razy 12

  Długo sobie nie pobędzie , do jesieni

 • vito60

  Oceniono 11 razy 11

  Zacznijmy od tego, jakie wykształcenie i kompetencje ma pani Witek, bo wychodzi na to, że ten kulturysta to przy niej tytan intelektu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX