Komentarze (246)
Deklaracja LGBT doprowadzi do seksualizacji dzieci? "Robienie z tego afery zakrawa o absurd"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • realistas

  Oceniono 8 razy 4

  Prymitywom i klerowi wszystko kojarzy się z seksem i cudami.

 • euro_pejczyk1

  Oceniono 4 razy 4

  "Ma to w swoich standardach rzekomo rekomendować WHO". Autor może kpić z własnej inteligencji. To mu wolno. Ale kpić z innych? Tekst WHO jest dostępny w sieci. Łatwo więc sprawdzić samemu. Słowo "rzekomo" jest więc kłamstwem. Amen.

 • goldendeliceus

  Oceniono 4 razy 4

  To nie absurd. To paranoja. Komuś uderzyła sperma na mózg.

 • feurig59

  Oceniono 8 razy 4

  W polskiej psychiatrii dzieciecej jest brak ok 5000 lekarzy. Jest totalna katastrofa, z risnaca liczba samobojstw. Tym sie zajmijcie pisowskie gnoje, a nie wydumanymi bzdetami o seksualizacji.

 • wicipinski

  Oceniono 10 razy 4

  To nie do pomyślenia, żeby dzieciom przekazywać rzetelną wiedzę o seksualności. Przecież nasz światły wódz swoją przygodę z seksem zaczął na pobliskiej plebanii w wieku ministranckim. Ten model inicjacji sprawdza się najlepiej, z bożą opieką.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 8 razy 4

  Czy Marta Kaczyńska-Smuniewska-Dubieniecka-Zielińska została zseksualizowana w szkole? Chyba że w domu?

 • 6565q

  Oceniono 6 razy 4

  Bo wszystkie PiSiorki to albo od bociana albo z kapusty,tak poważnie to te dzieciaki dzisiaj mogły by tych PiSiorków seksu nauczyć.

 • btr73kk

  Oceniono 14 razy 4

  Nigdy żadna mniejszosc , nie bedzie decydowala o tym ,jak ma żyć wiekszosc.
  Żaden mezczyzna uprawiajacy sex doodbytniczo , nigdy nie bedzie decydował o tym , jak mam wychowywac swoje dzieci. Toleruje mniejszosci , ale nie pozwole na to , zeby te dziwolagi narzucaly mi i mojej rodzinie wzorce , ktorych ja nie akceptuje.
  Znowu przegracie

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 6 razy 4

  Wszystkie Pisiory są jak ich poseł wzorzec - Pięta. Z Bogiem na ryju dymają kochanki (i kochanków), a potem wracają do domu ucałować żonę. Poznasz ich też po tym, że najgłośniej śpiewają w kościele.

 • jenna.jameson

  Oceniono 10 razy 4

  Jasne, a świstak siedzi i zawija w pazłotka. Pani z Pontona jako autorytet. To ja dziękuję.

 • dryl1

  Oceniono 3 razy 3

  Lekarstwo i tak nie zrozumie, że pcha się z butami do rodzin. Ale jak zwykle wg zasady od mojego z dala ale Wasze dzieci są też nasze.

 • piss-ass

  Oceniono 9 razy 3

  Pisie tłuki czytając zalecenia WHO co do wychowania seksualnego dzieci nie zrozumiały sensu tego przekazu. Oni są ciemniakami i wszystko rozumieją na opak. Podobnie jest z sądami- cały cywilizowany świat swoje, a ciemniaki z pisu swoje.

 • stas_3151

  Oceniono 9 razy 3

  Srebrna mocno świeci - trzeba ja czymś 'przykryć' to i jest LGBT.

 • ptakomysz

  Oceniono 9 razy 3

  Co to znaczy seksualizacja dzieçi?
  Przecież rodzi się albo chłopak, albo dziewczyna.
  Czyli jest seksualne od urodzenia.
  Co te prawaki kombinują?
  Sztuczne dzieci?

 • zgred151

  Oceniono 9 razy 3

  Pisowska walka z rozumem

 • acototak

  Oceniono 5 razy 3

  Dlaczego PiS się boi, że dzieci będą umiały rozpoznać pedofila?

 • asr1

  Oceniono 3 razy 3

  Proszę "enteligentów" z pisu ponieważ jestem prawie w tym samym wieku co wasz duce to przypomnę stare powiedzenie GŁODNEMU CHLEB NA MYŚLI !!!! towarzyszu kaczyński dobrze odrobiliście lekcje marksizmu leninizmu !!!

 • ksiadz.teofil

  Oceniono 7 razy 3

  Idol Pis-Ksiądz Marcin Różański :''W czasie współżycia seksualnego, jak jeden z małżonków nie chce współżyć, ale widać, że jest potrzeba z drugiej strony, to także jest jakaś forma ofiarowania siebie, nawet pijany mąż na mocy powinności ma prawo domagania się od żony współżycia. To niesie również wymiar krzyża".

 • wujekdolf

  Oceniono 7 razy 3

  konserwa nie ma ŻADNEGO pomysłu na majowe wybory do PE, i próbują jakimiś odgrzewanymi kotletami zakrzyczeć zbliżającą się porażkę :) pierwszą z wielu :)))

 • starveling

  Oceniono 3 razy 3

  Jest jeszcze jeden aspekt sprawy - podstawy programowe leżą w gestii MEN, więc wygląda na to, że p.Zalewska ucieka do Brukseli przed problemem,ergo - to od urzędu państwowego będzie zależeć ich opracowanie. Deklaracja jedynie wyznacza pewne zakresy, do których należy dążyć, zwraca uwagę na problemy, a hasła powinny być opracowane z dostosowaniem do możliwości percepcyjnych dzieci. Tak więc PiSowcy po prostu albo rżną głupa, albo ... nie mają w swoim gronie kompetentnych osób,nie mówiąc o ekspertach.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 3 razy 3

  Masturbacja pięty mazurkiem czy może odwrotnie, tylko to pisobolszewii w głowie (?).

 • cleon

  Oceniono 7 razy 3

  gdyby Polacy nie mieszkali w Ciemnogrodzie to Yareczek mógłby dziś wieść szczęśliwe życie jako czyiś mąż/żona a nie być starym i zgorzkniałym miłośnikiem kotów....

 • pawel_bienkowski

  Oceniono 2 razy 2

  Zdaje się, że świadomość zagrożeń czyhających na młodeosoby (dzieci i nastolatków) stoi jawnie w sprzeczności z zamiarami niektórych pasterzy Kościoła katolickiego odnośnie seksualizacji owieczek.

  One muszą być niewinne, aby były skonsumowane!.

 • piss-ass

  Oceniono 6 razy 2

  Pisiory chcieliby narzucić wszystkim swój ciasny światopogląd. A w tej sytuacji, gdy mowa o wychowaniu seksualnym- nikt nikomu niczego nie narzuca. Nie podoba wam się to?- nie puszczajcie swych dzieci na takie zajęcia a one same sobie znajdą wiedzę w internecie lub na podwórku. Tak więc- morda w kubeł - pisiory i wara od cudzej wolności.

 • piss-ass

  Oceniono 10 razy 2

  Nikomu nie wolno edukować praktycznie małych dzieci - poza facetami w czarnych kieckach na zakrystiach i plebaniach. Ot co!

 • qratoja

  Oceniono 2 razy 2

  Nie "zakrawa o", tylko "zakrawa na". Ludzie! Piszcie i mówcie poprawnie po polsku!

 • sabriel

  Oceniono 6 razy 2

  Wiadomo kto jest żywo zainteresowany tym , aby polskie dzieci nie były wyedukowane za bardzo... Takie dzieci łatwiej się przecież wykorzystuje. Wiedza jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 4 razy 2

  PISOWSKI DEBILIZM CAŁY CZAS NA DNIE RAZEM Z GŁUPKAMI

 • karrampa

  Oceniono 10 razy 2

  A to niby to co ?

  WHO - 'Standardy edukacji seksualnej w Europie, str. 38
  Grupa wiekowa 0–4 lata
  'Przekaż informacje na temat:
  Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa
  (...)
  Różne rodzaje miłości'
  itd. dla kolejnych grup wiekowych.

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 4 razy 2

  Podręcznik do przedszkola homoseksualnego taką frazę wklepać w google i zobaczyć o co chodzi logobitom. Np na wykopie można zobaczyć jak to jest u Niemców.

 • lucek10

  Oceniono 6 razy 2

  Rodzice "postępowi" kupili dzieciakom smartfony z Internetem, dzieciaki zobaczyły wszystko, co chciały. Teraz rodzice udają przestraszonych, że niby ktoś na siłę miałby organizować ich dzieciom zajęcia z mastrurbacji. Jak prymitywnym trzeba być człowiekiem, by wierzyć w takie brednie pisowskiej propagandy! Kiedyś podobna propaganda głosiła, że pewna mniejszość w Polsce zabija dzieci z powodów religijnych. Rodziców PiS nie chce porwać dyskusją o poprawie jakości nauczania w szkołach, lepszym nauczaniu polskiego, matematyki, języków obcych czy informatyki. PiS ciemnemu ludowi wciska, że największym problemem są jakieś zajęcia, w których udział wymaga zgody rodziców!

 • colec

  Oceniono 2 razy 2

  Prezes najwyraźniej wystraszył się, że też będzie musiał brać udział w zajęciach z masturbacji. Tymczasem tu chodzi o zaznajomienie i przygotowanie młodzieży do tego tematu, natomiast program nie obejmuje ludzi dorosłych, którzy już od dawna wiedząc "co jest czym czego" doskonale radzą sobie sami. Tak więc, panie prezesie, nie będzie pan musiał niczego w swoim życiu zmieniać, wszystko pozostanie po staremu, tak jak pan to lubi.

 • konto710

  Oceniono 2 razy 2

  a co niech ich ucza jak sie gruche wali ze kark niebolal.

 • adam3407

  Oceniono 4 razy 2

  Drogi dbd, w przedszkolu jest leżakowanie a nie masturbowanie. Przynajmniej w polskim przedszkolu. Może u ciebie w Izraelu jest inaczej, nie wnikam

 • piss-ass

  Oceniono 8 razy 2

  Mazurkowa się "tam" nie dotyka "bo to grzech" i teraz takie tego skutki. Reszty bandy też to dotyczy. Przydałoby im się trochę masturbacji- może wtedy by znormalnieli i przestali judzić? Do dzieła -pisiory.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 4 razy 2

  Zakrawa NA absurd.

 • hatteras

  Oceniono 1 raz 1

  Wykladowca z przedmiotu masturbacji moze byc tylko doswiadczony w tej dziedzinie Zygosz(demaskator-masturbator5).

 • tequila57

  Oceniono 7 razy 1

  Zwycięstwem uczniów zakończył się protest szkolny przeciwko homoseksualnej propagandzie w angielskim Birmingham. Strajk szkolny trwał niecały tydzień. Wzięło w nim udział 600 spośród 750 uczniów placówki Parkfield w dzielnicy Saltley. Protest wspierali też ich rodzice. Co skłoniło społeczność szkolną do tych działań? Obowiązkowe lekcje „tolerancji” dla tzw. mniejszości seksualnych. Na specjalnych zajęciach dzieci w wieku 4-11 lat uczono, że związki jednopłciowe są normalne i trzeba je traktować tak samo jak wszystkie rodziny. Obrazowo pokazano to na rozdanych uczniom materiałach, na których widać pary homoseksualne. Jeden z podręczników zawierał historyjki o dzieciach, które mają dwie „matki” lub dwóch „ojców”. Taki przekaz większość rodziców i samych uczniów uznała za niedopuszczalny. Znaczna część inicjatorów protestu to imigranci, w tym muzułmanie. Pikietowali przed wejściem do szkoły z transparentami: „Stop niszczeniu dziecięcej niewinności” i „Edukacja, a nie indoktrynacja”.

 • muflonex

  Oceniono 3 razy 1

  Swoją drogą, co roku Polacy wydają dużą bańkę na lekcje z ekspertami w czerpania radości z dotykania nieswojego ciała, których PiS czci jak bogów, także to oburzenie jest niezrozumiałe.

 • didej007

  Oceniono 5 razy 1

  PO strzeliło sobie w kolano! Po cholerę w roku wyborczym dawać amunicję idiotom z PiS?! To woda na młyn ciemnogrodu i rządzących biskupów. Ciszej nad tym seksem w szkole, na to przyjdzie czas!!!!!!!!!

 • dinozaur47

  Oceniono 3 razy 1

  Hmmm... straszą wszystkich WHO jak Pan Pisarz Gminny Zołzikiewicz straszył chłopów wsi Baranie Głowy sądem morskim.

 • korcia2000

  Oceniono 7 razy 1

  W Polsce powinny istnieć tylko dwa ośrodki uświadamiania seksualnego: zakrystia i podwórko.

 • proteusz33

  Oceniono 7 razy 1

  Eeee,tam.Jaka znowu seksualizacja? Niech przedszkolaki wiedzą jak wygląda seks analny

 • yaspiman

  Oceniono 7 razy 1

  pedofile czują się zagrożeni, gdy dzieci będą miały świadomość, że ktoś komu ufają krzywdzi je. klechy będą musiały dla swoich uciech wyjeżdżać np. na dominikanę.

 • wusu

  Oceniono 2 razy 0

  trzeba cos zrobic z tym KK: chodzi o bezczelnosc, ministranci jak byl ksiadz po koledzie robili sobie ze mnie podsmiewki, to trzeba zmienic, bo podsmiewki niech sobie robia z duchownych KK pedofili,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX