Protest rolników w Warszawie. We wtorek będą duże utrudnienia na Trakcie Królewskim

Protest rolników w Warszawie odbędzie się 26 lutego. W związku z tym we wtorek pojawią się spore utrudnienia. Rolnicy będą protestować w Warszawie od godziny 11 do 16 w okolicach placu Trzech Krzyży.

Rolnicy protestują po raz kolejny. Tym razem zjawią się 26 lutego w centrum Warszawy. Jak informuje Magdalena Łań z Urzędu Miasta w Warszawie rolnicy będą protestować przeciwko zgłoszonej przez posłów autopoprawki do projektu nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. 

Protest rolników 26 lutego: utrudnienia w Warszawie

Rolnicy zbiorą się we wtorek w okolicy pl. Trzech Krzyży, dokładnie przy pomniku Wincentego Witosa. Później przejdą ulicą Wiejską przed Sejm. Protest rolników rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do godziny 16. 

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie informuje, że w związku z tym kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej mogą spodziewać się utrudnień na Trakcie Królewskim. Jeśli przejazd przez pl. Trzech Krzyży nie będzie możliwy, autobusy będą kierowane na objazdy. 

Utrudnienia w związku z protestem rolników w Warszawie mogą dotyczyć autobusów linii E-2, 116, 180, 222, 503 (Płocka- Szpital, Chomiczówka, Bielańska, Konwiktorska oraz w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży); 118, 166 (w obu kierunkach); 127, 171 (w kierunku krańców Mariensztat, Torwar); 195 (w obu kierunkach) oraz 518 (w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży).  

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:

 • dla linii zwykłych i przyspieszonych -  jako stałe – pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy, jako warunkowe – pozostałe na trasach objazdowych,
 • dla linii ekspresowej - jako stały tylko pierwszy napotkany przystanek po zjeździe ze stałej trasy oraz przystanek CENTRUM 01.

O dokładnych zmianach w komunikacji miejskiej w Warszawie można przeczytać na stronie ZTM>>>.

Więcej o:
Komentarze (48)
Protest rolników w Warszawie. We wtorek będą duże utrudnienia na Trakcie Królewskim [Lista ulic, zmienione kursowanie autobusów]
Zaloguj się
 • maguniaklikunia

  Oceniono 24 razy 18

  A MY naród protestujemy przeciw wprowadzaniu do sprzedaży mięsa z padłych i zdychających zwierząt. My chcemy za nasze ciężko zapracowane pieniądze przyzwoitej i zdrowej żywności.

 • jahodovy

  Oceniono 20 razy 12

  Jakie są postulaty protestujących? Mało dotacji i przywilejów? Warto zajrzeć na stronę ARiMR - "premia na restrukturyzację małych gospodarstw", "weź dotację, rozkręć biznes na wsi - duże pieniądze na małe przetwórstwo", etc. etc. Faktycznie pokrzywdzone polskie rolnictwo.

 • jurek4491

  Oceniono 9 razy 9

  Gnębić rząd , słusznie czy nie gnębić , pieniędzy jest w brud , w sobotę prezes znalazł 42 mld. zł.

 • 99venus

  Oceniono 15 razy 7

  Lepiej żeby się wzięli do roboty i chociaż porządek w obejściach zrobili.Dosyć mam już tego terroru najbardziej uprzywilejowanej kasty w Polsce.Zaczynam kupować wyłącznie zagraniczną żywność.Polecam tydzień włoski w Lidlu.Znakomite produkty.

 • rezun-one

  Oceniono 6 razy 6

  Niesamowite do Kaczyńskiego przychodzi suweren.
  Ciekawe czy prezio wyjdzie mu naprzeciw, czy schowa się do swojej nory?
  Znowu Kolsony obstawią norę przy Nowogrodzkiej i smród strachu poniesie się po Warszawie.

 • wejsunek47

  Oceniono 10 razy 6

  dają 0,2% PKB....i do wspólnego gara g...dokładają....emerytury. .służbę zdrowia ..szkolnictwo itd...fundują im zap...frajerzy podatnicy...

 • emigrant_1984

  Oceniono 12 razy 6

  Nareszcie ! Początek końca rozdawnictwa kiełbasy wyborczej. Zabrakło kiełbasy. Pinokio jednak źle policzył.

 • vicenteolivio

  Oceniono 21 razy 5

  Szanowni Rolnicy.
  Uprzejmie proszę się odfajkować od stolicy i blokować sobie Wasze lokalne drogi dojazdowe. Mamy dość wszelakich blokad, dewastacji i utrudnień ze strony jakiejkolwiek grupy społecznej w Polsce!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX