Policja poszukuje Marka F. Biznesmen skazany w aferze taśmowej nie trafił do więzienia

Marek F., który pod koniec stycznia został skazany w związku z aferą podsłuchową, cały czas przebywa na wolności. Od jakiegoś czasu biznesmena poszukuje policja.

Jak podaje "Super Express" na początku lutego Sąd Okręgowy w Warszawie wysłał do policji nakaz doprowadzenia Marka F. do zakładu karnego. Według dziennika pismo w tej sprawie odnotowano 6 lutego. Biznesmen jednak nadal jest na wolności. -  Działania dotyczące doprowadzeń wykonywane są w oparciu o obowiązujące przepisy. Nie inaczej jest w tej sprawie. Trwają poszukiwania mężczyzny - powiedziała "Super Expressowi" komisarz Ewa Szymańska ze stołecznej policji.

Afera taśmowa. Policja poszukuje Marka F.

Z kolei mec. Marek Małecki, obrońca biznesmena, stwierdził, że "nie może się do tego ustosunkować". - To bardzo dziwne, że policja nie umie sobie w tej sprawie poradzić. Taka sprawa powinna być załatwiona niezwłocznie. Oczekiwałbym od polskiej policji niezwłocznej realizacji nakazu sądu - przyznał adwokat.

Marek F. został skazany prawomocnym wyrokiem na 2,5 roku więzienia w związku z aferą taśmową. Przypomnijmy, w latach 2013-2014 nagrywano osoby z kręgów polityki, biznesu oraz funkcjonariuszy publicznych w dwóch warszawskich restauracjach. Nagrano między innymi ówczesnych szefów: MSW - Bartłomieja Sienkiewicza, MSZ - Radosława Sikorskiego i resortu infrastruktury - Elżbietę Bieńkowską. W sumie podczas 66 spotkań nielegalnie nagrano rozmowy ponad 100 osób.

Więcej o:
Komentarze (217)
Policja poszukuje Marka F. Biznesmen skazany w aferze taśmowej nie trafił do więzienia
Zaloguj się
 • laerke

  Oceniono 102 razy 98

  Taaa, poszukuje. PiSS dzielstwo wypuscilo go tylnymi dzwiami, bo przeciez sie im tak bardzo przysluzyl nagrywajac politykow PO u Sowy i przyjaciol.

 • przyzwyczajony

  Oceniono 62 razy 60

  Ksiądz Sawicz (ten od koperty ze Srebrnej) też dziwnym trafem zniknął.

 • ivangorki

  Oceniono 63 razy 59

  Falenta był tylko słupem, ciekawe, czy w ogóle odpowiedzą mocodawcy?
  A swoją drogą, kto podsłuchem wojuje, od niego ginie...Hehehehe

 • barakuda62

  Oceniono 55 razy 53

  Od jakiegoś czasu biznesmena poszukuje policja
  ..............
  Poszukuje🤣🤣🤣
  Tak samo jak UB-ecja "poszukiwała Antka gdy "uciekł"" z internowania🤣🤣🤣

 • chi-neng

  Oceniono 47 razy 41

  Nie zdradze moich domyslow:)
  Ale sa brzydkie pod adresem kaczego gnoma i Zbycha....

 • aeromonas

  Oceniono 41 razy 37

  Nie trafił i nie trafi, żeby nie zdradził swoich mocodawców. Każde dziecko wie, że stoi za nim PiS, a z tyłu długi cień Putina (jak cień Nosferatu w filmie Herzoga w scenie z Isabel Adjani).

 • fakiba

  Oceniono 43 razy 37

  Najprościej spytać kaczora tylko on wie a nie powie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX