Wrocław. Przeprowadzono sekcję zwłok noworodka znalezionego w worku. Dziecko urodziło się żywe

We Wrocławiu dokonano makabrycznego odkrycia. W zeszłą sobotę na polance znaleziono ciało noworodka. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok ustalono, że dziecko urodziło się żywe.

W zeszłą sobotę na osiedlu Muchoborze we Wrocławiu znaleziono ciało martwego noworodka. Było owinięte w foliowy worek i leżało na polance. Natknął się na nie jeden z mieszkańców osiedla i to on powiadomił policję. 

Wrocław. Sekcja zwłok noworodka znalezionego w worku

W czwartek poznaliśmy nowe szczegóły sprawy z Wrocławia. Jak podaje Onet, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu przeprowadzono już sekcję zwłok niemowlęcia. Z jej wstępnych ustaleń wynika, że dziecko urodziło się żywe. Biegli, którzy badali sprawę, ustalili również prawdopodobną przyczynę zgonu. 

Małgorzata Klaus, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu, poinformowała że nie zostanie ona podana do informacji publicznej. - Z uwagi na dobro śledztwa obecnie nie można ujawnić więcej informacji - mówi prok. Klaus. 

Nie wiadomo, kim są rodzice porzucone w polu dziecka. Prokuratura we współpracy z wrocławską policją próbują to ustalić. 

Więcej o:
Komentarze (29)
Wrocław. Przeprowadzono sekcję zwłok noworodka znalezionego w worku. Dziecko urodziło się żywe
Zaloguj się
 • mr.valdemar

  Oceniono 34 razy 30

  Tabletka po - fe, aborcja na życzenie do 12 tygodnia i prezerwatywa - fe, no to mamy dzieci w beczkach po kapuście, zamrażarkach, chlewach, na strychach, w piecach, śmieciach i polankach. Co za porypany kraj.

 • sztucznypolak

  Oceniono 21 razy 21

  Jescze wiecej religii w szkolach!
  I wiecej o metodach naturalnych zapobiegania ciazy.

 • acototak

  Oceniono 8 razy 8

  Uff, donosiła.

 • daretz

  Oceniono 4 razy 2

  Nie mogli zakopać gdzieś spokojnie?
  Chociaż czyż nie lepiej by było wziąć pigułkę, albo bezpiecznie usunąć wczesną ciążę? Po co takie historie są tym katozjebom potrzebne?

 • zawszedak111

  Oceniono 6 razy 0

  "Nie wiadomo, kim są rodzice porzucone w polu dziecka."
  Oj biedni ci rodzice "porzucone".
  Czy któryś z pismaków włada językiem polskim?

 • mmgazeta

  Oceniono 14 razy -2

  Zastanawia mnie mentalność ludzi, którzy bez wstrętu wykazują gorliwość donosicielską i śledczą w takich sprawach. Czy śpią spokojnie, gdy uda się im znaleźć i uwięzić taką nieszczęśliwą kobietę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX