Skandaliczne słowa małopolskiej kurator. Mówi, że Trzaskowski wsparł "propagowanie pedofilii"

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak ponownie wzięła się za komentowanie w sieci. Na Twitterze zamieściła bulwersujący wpis, w którym skrytykowała podpisanie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+. Co ją tak rozsierdziło? W jej ocenie to "propagowanie pedofilii".

Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak była już wielokrotnie, właśnie za sprawą aktywności w internecie, krytykowana. W 2018 roku posłowie Nowoczesnej apelowali nawet o jej odwołanie w związku z wpisami o tym, kto powinien być przewodnikiem w Auschwitz.

Później, w październiku tego samego roku, Nowak zwalczała akcję Tęczowy Piątek, a w ujawnionym piśmie do dyrektorów z Małopolski wskazywała, by "nie dopuszczać do sytuacji, w której szkoła stanie się miejscem deprawowania dzieci i młodzieży".

Podobny homofobiczny atak małopolska kurator przypuściła w środę na Twitterze. Powód? Podpisanie przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego Deklaracji LGBT+, która opisywana jest przez organizacje LGBT+ jako "wydarzenie bezprecedensowe". Więcej o samej deklaracji: "Kamień milowy". Trzaskowski podpisał Deklarację LGBT+.

Deklaracja LGBT+ to według kurator "propagowanie pedofilii"

Jednak zdaniem małopolskiej kurator, takie działania prezydenta Warszawy powinno być krytykowane. Jak napisała na Twitterze:

Czy Rafał Trzaskowski poinformował, czym LGBT jest naprawdę? Czy wspominał, że to propagowanie między innymi pedofilii? Sprzedaje się ludziom kłamstwa, że to walka o równe prawa dla homoseksualistów. Warszawiacy, dlaczego godzicie się na krzywdzenie waszych dzieci?!

Barbara Nowak jest na tyle pewna swoich skandalicznych teorii, że zdecydowała się podzielić też źródłami dla tych tez.

Są to materiały m.in. oparte o opinię (a nie raport, jak twierdzi Nowak) przedstawiciela katolickiego Stowarzyszenia Pedagogów Natan na temat Standardów Edukacji Seksualnej WHO. Inne źródło, z którego czerpała wiedzę do swoich opinii, to serwis prawy.pl.

Więcej o:
Komentarze (485)
Skandaliczne słowa małopolskiej kurator. Mówi, że Trzaskowski wsparł "propagowanie pedofilii"
Zaloguj się
 • polakadam

  Oceniono 160 razy 140

  Pani kurator zabrała się za krytykowanie Trzaskowskiego.
  Jakoś nie słyszałem żeby krytykowała pedofilię w kościele.
  Bo katolickie stowarzyszenie pedagogow uważa ją za zgodną z polską tradycją?

 • def11

  Oceniono 121 razy 101

  Prawda jest taka, że im dalej na południe od morza, tym mniej jodu, nie wszyscy dają radę..

  ps. Równie dobrze można by powiedzieć, że pani kurator dając na tacę w kościele, propaguje pedofilię ..

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 98 razy 88

  Rzygać się chce na społeczeństwo, które wyniosło takie kreatury do władzy. Dyktatura ciemniaków.

 • elencza12

  Oceniono 92 razy 82

  Kolejna niedouczona urzędniczyna, która postanowiła błysnąć w Internecie.

 • spokojny.zenek

  Oceniono 56 razy 54

  Ona od dawna testuje granice i - niestety - przekonuje się, że nie ma takiego skandalicznego chamstwa i łajdactwa, które by jej nie uszło na sucho.

 • zgred151

  Oceniono 46 razy 44

  Wszystkie kuratoria zostaly obsadzone przez ludzi PIS-u lub ludzi ktorzy deklaruja podobna mentalnosc jak pisowcy . To widac przy obsadzaniu stanowisk dyr. szkol oraz reakcjach na wszelkie zachowania nauczycieli , ktore nie sa po mysli PIS . Nic wiec dziwnego ze to promieniuje na szkoly i proces nauczania. Niestety takie miernoty rzadza dzis w oswiacie

 • franekzjanek

  Oceniono 41 razy 41

  .
  Powiedz to kobieto papieżowi Franciszkowi ...on ciebie podsumuje ...
  .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX