Prokuratura sprawdza przesyłkę do Dulkiewicz. W środku był biały proszek i list z groźbami

Prokuratura zajmuje się sprawą przesyłki, która trafiła do gdańskiego urzędu miasta. W środku znajdował się biały proszek i list z groźbami skierowanymi wobec Aleksandry Dulkiewicz i jej rodziny.

Jak podaje TVN 24, przesyłka zaadresowana do p.o. prezydenta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz do urzędu miasta dotarł 30 stycznia. W środku znajdował się biały proszek i list zawierający groźby pod adresem Aleksandry Dulkiewicz i członka jej rodziny. - Substancja została zabezpieczona przez odpowiednie służby. Po przebadaniu okazało się, że była to skrobia - powiedziała TVN 24 Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. - Prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnienie, kto skierował tę korespondencję na ręce pani prezydent. Przesyłka została nadana w Warszawie, ale nie była to przesyłka rejestrowana - dodała prok. Wawryniuk.

Rządząca obecnie Gdańskiem Dulkiewicz wystartowała w wyborach na prezydenta z bezpartyjnego komitetu "Wszystko dla Gdańska Aleksandry Dulkiewicz". Jej konkurentami są Grzegorz Braun z KWW Grzegorza Brauna i Marek Skiba z KWW "Odpowiedzialni-Gdańsk". Wybory odbędą się 3 marca.

Więcej o:
Komentarze (38)
Prokuratura sprawdza przesyłkę do Dulkiewicz. W środku był biały proszek i list z groźbami
Zaloguj się
 • vinc0

  Oceniono 29 razy 27

  Suwereny na posterunku, zdążyły sie wybudzić po milczącym weekendzie.

 • zsm-5

  Oceniono 19 razy 17

  Zadać sobie tyle trudu żeby za debilizm trafić lub do kartoteki policyjnej?!. Niepojęte, ale podziwiam pisiego suwerena za ADHD. Psychiatrzy i socjologowie mają idealne poletko do badań.

 • rabbitt

  Oceniono 12 razy 12

  PiSSiory się bawią !

 • sacc77

  Oceniono 14 razy 10

  Minister magister 3Z powinien natychmiast przenieść procedowanie tej sprawy do prokuratury w Katowicach względnie w Białymstoku!

  Tamte prokuratury daję niezaprzeczalną rękojmię, że postępowanie wykaże to co powinno wykazać czyli że przesyłkę nadała osobiście p. Dulkiewicz względnie p. Schetyna a jeszcze lepiej niejaki Biedroń... ;-)

 • zwyczajnyszaryobywatel

  Oceniono 7 razy 7

  W środku był sproszkowany jad pewnego posła.........

 • m.marle

  Oceniono 5 razy 5

  Ktoś pamięta Unabombera, co to podobno "żadna rodzina"

 • kinio101

  Oceniono 23 razy 5

  Straszne! Ale informacja niekompletna. Zapomnieli jeszcze napisać, że na przesyłce były dane nadawcy: Grzegorz Braun, Nadarzyn.

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  PiS i jego retoryka i klamstwa wywoluja w ludziach najgorsze, podle instynkty oraz pomysly rodem z gangsterskich filmow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX