Tragiczny wypadek w Gdyni. Toyota uderzyła w słup, trzy osoby nie żyją. Jedna z nich to znany raper

Trzech młodych mężczyzn zginęło w wypadku na ul. Chwarznieńskiej w Gdyni. Samochód osobowy uderzył bokiem w słup. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, ale już teraz wygląda na to, że do wypadku przyczyniła się nadmierna prędkość.

Do tragicznego wypadku przed godz. 5 rano na trasie biegnącej przez osiedle Chwarzno. W wyniku zderzenia zginęły wszystkie osoby, które znajdowały się w samochodzie.

- Ofiary to trzech młodych mężczyzn - powiedział w rozmowie z Gazeta.pl rzecznik prasowy komendanta policji w Gdyni kom. Krzysztof Kuśmierczyk. Policja ustaliła, że toyotą kierował 27-letni mieszkaniec Gdyni. - Samochód osobowy uderzył bokiem w słup sygnalizacji świetlnej - opisywał. 

Jedną z ofiar wypadku był znany polski raper Leh. 27-letni muzyk był jednym z najciekawszych raperów młodego pokolenia. Leh był również gwiazdą jednej z edycji prestiżowego przeglądu "Młode Wilki", który promuje młode talenty polskiej sceny rap.

Kom. Kuśmierczyk powiedział, że policja będzie wyjaśniać dokładne przyczyny wypadku. - Ale prawdopodobnie była to nadmierna prędkość, niedostosowana do warunków atmosferycznych - dodał. W Trójmieście, podobnie jak w dużej części Polski, od rana była silna mgła i ujemna temperatura.

Do wypadku doszło na ul. Chwarznieńskiej na wysokości wyjazdu z osiedla i skrzyżowania z ul. Okrężną. - Ulica Chwarznieńska jest wyłączona z ruchu w obu kierunkach. Kierowcom radzimy wybierać alternatywne trasy przejazdu - powiedział 

Więcej o:
Komentarze (89)
Tragiczny wypadek w Gdyni. Samochód uderzył w słup, są trzy ofiary
Zaloguj się
 • jan_dreptak

  Oceniono 36 razy 26

  Narodowy Kierowca Wyklęty nie zauważył, że droga nie dostosowała się do prędkości.

 • yosemitesam

  Oceniono 31 razy 23

  "Zmieścisz się śmiało"...

 • genio5712

  Oceniono 35 razy 23

  No kto stawia słupy sygnalizacji świetlnej przy drodze? No zapewne ci sami co nasadzili drzew przy drogach i jedne jak drugie atakują biednych kierujących!

 • fctheduck

  Oceniono 22 razy 22

  Nie ma to jak zapieprzać po mieście ile wlezie, to dosyć powszechne w nocy, młode matoły biją rekordy szybkości. Dobrze, że nie zabili kogoś przy okazji.

 • marcin-tgbyhn

  Oceniono 32 razy 22

  Tragedia bylaby, gdyby zginął kierowca/pasażer innego samochodu prawidłowo jadącego, albo prawidłowo idący pieszy. Jeśli ginie kierowca znacznie przekraczający prędkość - to nie tragedia; wprost przeciwnie- bez niego będzie bezpieczniej na drodze. Co do pasażerów: Volenti non fit iniuria (łac. Zrobiłeś z własnej woli, to nie dzieje ci się krzywda).

 • czy_wtorek_jest_handlowy

  Oceniono 20 razy 18

  I taki cieńki papierowy słupek ich zatrzymał?! Przecież taką tojotą można nawet brzozy kosić!

 • zigzaur

  Oceniono 27 razy 11

  Pozwolę sobie zakwestionować zwrot "trzech młodych mężczyzn", chodzi o ostatnie słowo. Na drogach szaleją (czy to samochodem czy rowerem) przeważnie szczylki, które nie zaliczyły inicjacji seksualnej, przynajmniej hetero.
  Szczylki szaleją w nadziei, że zainteresuje się nimi jakaś kobitka. Pewnie wracali z jakiejś dyskoteki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX