Autostrada A4. Utrudnienia w ruchu. Prezydent Polski i wiceprezydent USA z wizytą w Auschwitz

Utrudnienia na A4 między Katowicamia a Krakowem. Prezydent Andrzej Duda i wiceprezydent USA Mike Pence w Oświęcimiu wizytują były obóz koncentracyjny Auschwitz.

Kierowcy, którzy planują dziś podróż autostradą A4 na trasie Kraków-Katowice, muszą uzbroić się w cierpliwość. Ze względu na wizytę prezydenta Andrzeja Dudy i wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych Mike'a Pence'a w Auschwitz na trasie tej spodziewane są liczne utrudnienia w ruchu drogowym. 

Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 oraz na drogach w Oświęcimiu

W piątek 15 lutego od godz. 13:30 do 14:30 mogą wystąpić utrudnienia na autostradzie A4, na odcinku pomiędzy Krakowem a Katowicami. Droga nie będzie zamknięta, ale  można spodziewać się wyraźnego spowolnienia ruchu oraz korków.

Utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 mogą występować przede wszystkim na jezdni w kierunku Krakowa, za węzłem Byczyna w Jaworznie. Ze względu na wizytę polityków w byłym obozie zagłady możliwe są też utrudnienia w okolicach Oświęcimia i Brzezinki - tam korków i spowolnienia ruchu można spodziewać się aż do godziny 16:00.

Więcej o:
Komentarze (66)
Autostrada A4. Utrudnienia w ruchu. Prezydent Polski i wiceprezydent USA z wizytą w Auschwitz
Zaloguj się
 • pedro.666

  Oceniono 14 razy 10

  Korek się zrobił, bo wiceprezydent się guzdrze. Wycenia nieruchomości, na razie "na oko".

 • seboc

  Oceniono 12 razy 10

  W cywilizowanych krajach auta uprzywilejowane to wylacznie samochody ratunkowe.
  W Bolandzie dno.

 • misafi

  Oceniono 16 razy 10

  I za to, że wiceprezydent USA Mike Pence najpierw przejechał się po Warszawie blokując cały ruch a teraz pojechał na Śląsk, także blokując cały ruch, zapłaciliśmy 414 milionów dolarów w rakietach Himars. Morawiecki i TVP nazwą to wstawaniem z kolan i wzmocnieniem obronności Polski. Amerykanie powiedzą na to krótko... "morons".

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 20 razy 10

  Auschwitz, Muzeum Historii Żydów Polskich i Muzeum Getta Warszawskiego. Naprawdę w Polsce nie ma nic ciekawszego do oglądania?

 • jerzytop

  Oceniono 8 razy 8

  a dlaczego nie zamknąc całej Polski bo przyjechał drugi garnitur . Polacy baczność . Czasy gdy to Breżniew odwiedzał Polske wracaja

 • cmochall

  Oceniono 10 razy 8

  dobre okreslenie * wizytuja* ?

 • jozbieszczad

  Oceniono 28 razy 8

  Amerykanie mają za co przepraszać w modlitwach :

  Rząd USA nie przyjął statku z 937 żydowskimi uchodźcami z III Rzeszy. Franklin Delano Roosevelt okazał się nieugięty, mimo że żydowscy uchodźcy napisali do niego wstrząsającą prośbę o łaskę. Roosevelt uznał ich za "element niepożądany". Wielu z nich trafiło później do komór gazowych.

 • mr.knox

  Oceniono 21 razy 7

  Beda pokazywac polski oboz i tlumaczyc, ze nie jest polski. Czy planowana jest tez wizyta w polskiej fabryce Fiata lub polskiej fabryce Opla?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX