Bójka z udziałem policjantów w Bydgoszczy. Awantura miała zacząć się od okrzyku "Tak się bawi policja!"

W jednej z restauracji w Bydgoszczy doszło do bójki nastolatków z policjantami. Rannych zostało dwóch funkcjonariuszy, z czego jeden nadal jest hospitalizowany.

8 lutego w bydgoskiej restauracji doszło do bójki między policjantami i grupą nastolatków, która wynajęła jedną z sal na imprezę z okazji 18. urodzin. W sąsiadującej sali spotkanie zorganizowali policjanci z bydgoskich komisariatów.

 Awantura i bójka między policją a nastolatkami

Około godziny 1:00, podczas urodzinowej zabawy, jeden z nastolatków miał zacząć skandować „Tak się bawi policja!”. Wymiana zdań przeszła w awanturę, która skończyła się szamotaniną. Jeden z uczestników urodzin zakończył swój udział w bójce z uszkodzonym nosem. Cięższe obrażenia odnieśli jednak policjanci: jeden z nich został poważnie ranny i nadal przebywa w szpitalu. Drugi funkcjonariusz doznał mniejszych obrażeń.

Poszkodowani policjanci złożyli już dwa zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę policjantów. U jednego z policjantów miało dojść do obrażeń, które określa się jako „naruszające czynności organizmu na czas powyżej 7 dni”.

Więcej o:
Komentarze (135)
Bójka z udziałem policjantów w Bydgoszczy. Awantura miała zacząć się od okrzyku "Tak się bawi policja!"
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 96 razy 80

  To może wziąć tych nastolatków do służby? Okazali się skuteczniejsi.

 • topiramax

  Oceniono 65 razy 65

  Policjant po służbie idzie do knajpy. Bije się z gowniarzami. Clint Eastwood by się załamał.

 • apoloniusz211

  Oceniono 68 razy 62

  echh kajty obiły nam kulsonów. Strach się bać...

 • kemor234

  Oceniono 60 razy 50

  Czy ja dobrze rozumiem ? Chodzi o napaść na pijanego policjanta, który chyba nie pełnił służby ???
  A może to była zwykła bójka ? Po prostu ???

 • pardonsik

  Oceniono 53 razy 45

  myslałem , że młodziez będzie pokiereszowana - a tu nasza policja jest silna 4 na 1 ( skutego ) [Stachowiak] albo najlepiej jakąś działaczkę feministyczną również skutą w kajdanki. Ten kraj upada i gnije już w każdym aspekcie.

 • pan.szklanka

  Oceniono 54 razy 38

  To się przecież mogło skończyć tragicznie dla nastolatków. Gdyby tylko mieli na sobie koszulki z napisem "Konstytucja"...

 • 174pit

  Oceniono 39 razy 37

  Obciach sobie robią tymi zawiadomieniami.
  Najpierw poczucie władzy spowodowało, że zareagowali na głupi dowcip i sprowokowali bójkę - w efekcie zebrali łomot. A potem się poskarżyli, że ich pobito.

 • lukturko

  Oceniono 30 razy 30

  Tak samo "profesjonalni", jak kierowcy z SOP-u. Nastolatki łomot im sprawiły. Do policji też przyjmują po znajomości czy też układach rodzinnych? Strach się bać. Stróże prawa do zwalczania kobiet na manifestacjach. Przypomina się dowcip z czasów PRL. Na Marszałkowskiej do milicjantów podbiega zdenerwowany obywatel:
  - Panowie! Tam na Hożej jest bójka!
  - Dziękujemy panu - odpowiedział milicjant. - Pójdziemy Wspólną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX