Niedziele handlowe - luty 2019. Czy sklepy będą dzisiaj czynne?

Czy sklepy będą dziś czynne? To, czy 10 lutego jest niedzielą handlową, czy też nie, regulują przepisy z ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę.

Przypomnijmy, że od początku tego roku ilość niedziel handlowych wyraźnie się zmniejszyła. Do końca 2018 roku regułą było to, że niedziele handlowe wypadały dwa razy w miesiącu. Od stycznia 2019 roku na miesiąc przypada tylko jedna niedziela handlowa, a za rok będzie ich tylko siedem w ciągu całego roku. Czy 10 lutego to jedna z nielicznych niedziel handlowych 2019 roku?

Niedziele handlowe 2019. Czy 10 lutego sklepy będą czynne?

Okazuje się, że nie - sklepy będą dziś zamknięte, a te osoby, którym zabraknie czegoś w lodówce, będą mogły pójść na zakupy na stację benzynową lub do osiedlowego sklepiku, w którym sprzedaje sam właściciel. W niedziele takie jak dziś zamknięte są supermarkety, a także sklepy w galeriach handlowych.

Więcej o:
Komentarze (36)
Niedziele handlowe - luty 2019. Czy sklepy będą dzisiaj czynne?
Zaloguj się
 • justsaying

  Oceniono 10 razy 8

  Weźcie zamknijcie sklepy również w Soboty, byle tylko podlizać się klechom, pracownikom handlu, bo macie gdzies ekonomie, właścicieli sklepów, ważne żeby były głosy za na wyborach.

 • mike689

  Oceniono 10 razy 6

  to dlaczego czarni zbieraja kase na tace w niedziele nie handlowe , przeciez oni prowadza handel ktory jest zakazany lamia prawo czy sa ponad prawem

 • justsaying

  Oceniono 12 razy 6

  Wasza kochana partia PiS niszczy przedsiębiorczość obywateli wprowadzając zakazy. Przez was Polacy nigdy nie osiągną poziomu życia chociażby we Włoszech. Zamiast inwestować to wy rozdajecie 500+ dziękuje ale ja nie potrzebuje jalmuzny tylko dobrze płatnej pracy. Bez inwestycji to rozdawnictwo nie pomoże. Będzie druga Grecja

 • c.t.k

  Oceniono 6 razy 4

  Ciekawe, za czasów panowania tego gościa w koronie, to sklepy były w niedzielę zamknięte, czy, k...., otwarte? . Co na to związki zawodowe?. Czy na stacji benzynowej rycerz mógł kupić zbroję, napoić konia ?.

 • krzy-czy

  Oceniono 3 razy 3

  ten pan na obrazku wprowadził PIERWSZE W POLSCE święto NIEKOŚCIOŁOWE.
  a mianopwicie 15 lipca 1411 roczku. takie se świeto żeby ludkowie mogli się bawić/oczywiście przy kusztyczku miodu/,leniuchować i niekoniecznie iść z ofiarą do kościółka.

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  To komuszy zakaz - tlamsi gospodarke rynkowa i jest na polecenie nie tylko chciwych zwiazkow ale tez kleru jaki cale wieki popieral to co haniebne jak tez czystki etniczne i wojny religijne - to tak dla wiadomosci tych co biora tych drugich za "zrodlo moralnosci" a reszte za "siewcow anarchii i zla".

 • desperato

  Oceniono 4 razy 2

  Nie, Nieczynne! Macie zapitalać do kościółka, i dawać na tacę!

 • czy_wtorek_jest_handlowy

  Oceniono 1 raz 1

  Idę do Żabki we wtorek.
  Ale nie wiem, czy wtorek w ogóle jest handlowy?
  Błagam, niech mi ktoś pomoże!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX