DK9. Wypadek samochodowy w Komorowie. Nie żyje jeden z kierowców

Podkarpacie. Wypadek w Komorowie na drodze krajowej nr 9. Nie żyje jedna osoba.

Do wypadku na drodze krajowej nr 9 na trasie Kolbuszowa - Tarnobrzeg doszło dziś o godzinie 6:20 w miejscowości Komorów w województwie podkarpackim. W wyniku zderzenia czołowego zginął jeden z uczestników wypadku.

Wypadek na DK9 w Komorowie. Zginął kierowca hondy

Na drodze krajowej nr 9 zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel oraz Honda. Zginął kierowca hondy, osoba prowadząca opla została przewieziona do szpitala. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Kierujący korzystają z objazdu przez znajdującą się obok stację paliw. Policja czuwa nad płynnością ruchu na objeździe. Szacuje się, że utrudnienia na drodze krajowej nr 9 mogą potrwać do godziny 10:00.

Więcej o:
Komentarze (68)
DK9. Wypadek samochodowy w Komorowie. Nie żyje jeden z kierowców
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 11 razy 11

  Wyglada na to, ze honda wyjechala i corsa uderzyla w jej bok.
  (przy zderzeniu czolowym oba pojazdy uderzaja przodem)

 • to-pu

  Oceniono 15 razy 7

  Zdarzenie drogowe, w których dochodzi do kolizji pojazdów jadących z naprzeciwka są kwalifikowane jako "zderzenie czołowe". W tym przypadku kierowca Hondy nie zdołał ukończyć manewru wyprzedzania (na podwójnej ciągłej zresztą) i w końcowej fazie, gdy już wracał na swój pas, został uderzony przez prawidłowo jadącą z naprzeciwka Corsę. Brak pobocza uniemożliwił kierowcy Opla jakikolwiek manewr, a jeżdżący "szybko ale bezpiecznie" kierowca Hondy skończył tak, jak kończą wszyscy jemu podobni.

 • andorka

  Oceniono 11 razy 5

  "osoba prowadząca opla został przewieziony"
  polska język trudna język

 • banan125

  Oceniono 8 razy 4

  tak jeżdżą wolskie de_BILE

 • pernyk

  Oceniono 3 razy 3

  Dziwnie to wygląda. Honda zniszczona z boku, auta stoją w miejscu gdzie nie widać żadnego skrzyżowania i jest linia ciągła. Możliwe, że Hondę zarzuciło na bok prosto pod Corsę. W każdym razie, w Corsie nie widzę, żeby wystrzeliły poduszki. Honda zmiażdżona... Mówiąc krótko, auta za 5000zł są dobrą okazją, dopóki nic się nie stanie.

 • sosna726

  Oceniono 13 razy 1

  ...zderzyły się dwa samochody osobowe marki Opel oraz Honda (razem trzy?) - a wystarczyłaby jedna kropka i nie byłoby wątpliwości co do liczby samochodów.

 • gregsxf

  Oceniono 3 razy 1

  majster z Corsy jeszcze zdarzył wystawić trojkat ostrzegawczy, mocne robili kiedyś te samochody

 • klm747

  Oceniono 2 razy 0

  czerskie brednie... ten co pisał, nawet nie spojrzał na zdjęcie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX