Podkarpacie: ktoś na zabawie ukradł mu rolexa. Mężczyzna na własną rękę namierzył pasera

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali w restauracji w Nisku mężczyznę, który próbował sprzedać wartościowy zegarek marki Rolex. Kupcem miał być sam poszkodowany, który wcześniej namierzył ofertę sprzedaży zegarka w internecie.

Mężczyzna, który podczas zabawy sylwestrowej stracił zegarek o wartości około 10 tysięcy złotych, początkowo nie zgłosił kradzieży na policję. Starał się na własną rękę odnaleźć rolexa. Pod koniec stycznia na jednym z portali aukcyjnych pojawiła się oferta sprzedaży skradzionego zegarka za 12 700 złotych.

Postanowił sprowokować spotkanie i przyłapać sprawcę na gorącym uczynku. Umówił się ze sprzedającym w jednej z restauracji w Nisku na Podkarpaciu. Tym razem powiadomił również policjantów. Sprawca był bardzo zaskoczony, gdy dowiedział się komu próbuje sprzedać zegarek. Został zatrzymany przez dzielnicowych w trakcie transakcji. 

Podczas przesłuchania mężczyzna wyjaśnił, że markowy zegarek niedawno kupił od dziewczyny, która zaoferowała jego sprzedaż przez internet za kwotę 6 500 złotych. Cena była niewspółmiernie niska do jego rzeczywistej wartości. Mężczyzna usłyszał zarzut paserstwa.

Szybko udało się również dotrzeć do kobiety, która ukradła zegarek. Okazało się, że to opiekunka, która zajmowała się dziećmi w sylwestrową noc. Teraz odpowie za kradzież rolexa. 

Więcej o:
Komentarze (90)
Podkarpacie: ktoś na zabawie ukradł mu rolexa. Mężczyzna na własną rękę namierzył pasera
Zaloguj się
 • steppenwildschwein

  Oceniono 15 razy 15

  "Znalazł Roleksa na własną rękę." :) No raczej.

 • lblblblb

  Oceniono 14 razy 14

  Opiekunka Rolexa

 • ireksz

  Oceniono 13 razy 11

  dlaczedo tyle skradzionych rzeczy sprzedaje sie w lombardach??? odnalazlem swoja skradziona rzecz w lokalnym lombardzie i poprosilem pracownika lombardu o podania jak to osoba wstawile ten rzecz, spotkala mnie odmowa, poprosilem policje o pomoc tej sprawie, panowie policjanci tez nie mogli wymoc na lombardzie by przesstawil nazwisko osoby wstawiajacej towar, dlaczego tak jest?

 • micor

  Oceniono 18 razy 8

  "ktoś na zabawie ukradł mu rolexa"
  Jak się chłop zabawia z opiekunką do dziecka to niech się potem nie dziwi.

 • klejnot_nilu92

  Oceniono 14 razy 6

  To oryginalny Datejust z lat 70-80. A Polaczków pieką dupska bo noszą tajmexy dla bezdomnych i coś majaczą o rolku z Egiptu..

 • maryjanek66

  Oceniono 6 razy 4

  co za złodziejski kraj.. lewa wołowina,lewe zegarki, ciekawe co jeszcze

 • qnqn

  Oceniono 8 razy 4

  Podkarpacie :)

 • readme.txt

  Oceniono 7 razy 3

  Ja na miejscu kobiety twierdziłbym, że ten zegarek otrzymała od samego poszkodowanego w zamian za ... lody.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX