Policja poszukuje 18-letniej Nikoli Piątkowskiej z Rzeszowa. Może przebywać w Warszawie

Trwają poszukiwania 18-letniej Nikoli Piątkowskiej z Rzeszowa. Dziewczyna ostatni raz kontaktowała się z rodziną 15 stycznia. Według policji może przebywać w Warszawie lub okolicach.

18-letnia Nikola Piątkowska z Rzeszowa ostatni raz widziana była przez matkę w miejscu zamieszkania 7 stycznia. 15 stycznia wysłała do niej SMS z Zakopanego, to był jej ostatni kontakt z rodziną. "W chwili obecnej zaginiona może przebywać w Warszawie lub w okolicy" - podaje policja.

Poszukiwana Nikola Piątkowska z RzeszowaPoszukiwana Nikola Piątkowska z Rzeszowa KMP Rzeszów

Z rysopisu podanego przez policję wynika, że zaginioną można uznać za starszą niż jest - wygląda na ok. 25 lat. Ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy długie, czarne i proste, oczy brązowe. W chwili zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, materiałowe spodnie koloru czarnego, czarne kozaki na szpilce. Na lewej ręce miała złotą bransoletkę.

Wszystkie osoby, które mogą się w jakikolwiek sposób przyczynić do jej odnalezienia proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (tel. 17 858 3224) bądź z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie (tel. 17 858 33 10 lub 112).

Więcej o: