Jerzy Owsiak "odpuszcza". Reakcja prezesa WOŚP na przeprosiny Beaty Mazurek

"Pani Beato Mazurek! Odpuszczam!" - napisał Jerzy Owsiak, odpowiadając na opublikowane przez Beatę Mazurek przeprosiny.

Rzecznik prasowa Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek przeprosiła Jerzego Owsiaka po tym, jak w czwartek opublikowała na Twitterze grafikę, na której budynek Uniwersytetu WOŚP podpisała jako "namiot Owsiaka", sugerując tym samym, że Jerzy Owsiak opływa w luksusy. Zdjęcie Uniwersytetu WOŚP zostało zestawione m.in. ze zdjęciem domu, w którym mieszka Jarosław Kaczyński oraz domów przedstawicieli opozycji. Grafika miała udowadniać, że prezes PiS żyje skromnie. 

Jerzy Owsiak dziękuje za przeprosiny i wyjaśnia "powielane głupoty"

Prezes Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaapelował o przeprosiny w ciągu 48 godzin i polubowne załatwienie sprawy, a Beata Mazurek posłuchała. Na swoim koncie na Twitterze opublikowała poniższe przeprosiny:

Panie J.Owsiak po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych, przepraszam za podanie informacji, która nb. od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy.

- napisała rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Jerzy Owsiak odniósł się do tego wpisu i podziękował za szybką reakcję Beaty Mazurek. 

Pani Beato Mazurek! Odpuszczam! Dziękuję za wpis i szybką reakcję. Proszę jednak nie pisać, że Pani wpis to możliwość wyjaśnienia tej sprawy. Oprócz anonimowych internautów jest Pani jedyną osobą reprezentującą urząd państwowy, która dała się na takie bzdurne opinie na nasz temat napuścić

- napisał Jerzy Owsiak, wysyłając jednocześnie "kilka dodatkowych, ważnych informacji" i tłumacząc m.in. że nigdy nie pobierał wynagrodzenia za pełnienie funkcji prezesa Fundacji WOŚP, a festiwal Pol'and'Rock nie jest finansowany „z puszki”, a przede wszystkim z pieniędzy pozyskanych od sponsorów. 

Więcej o:
Komentarze (125)
Jerzy Owsiak "odpuszcza". Reakcja prezesa WOŚP na przeprosiny Beaty Mazurek
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 50 razy 38

  Nie ma co wchodzić z nielotem w dyskusje. Chciała błysnąć a wyszło jak wyszło.

 • seeba-5

  Oceniono 37 razy 33

  Racja panie Jerzy, kopanie się z kobyłą nie ma najmniejszego sensu. Olać, zignorować, omijać szerokim łukiem. Przecie toto nie zmądrzeje, za późno. Zgłupieć, tez nie zgłupieje, bo się już bardziej nie da.

 • jasna0

  Oceniono 31 razy 31

  czyli przepraszam, że kłamałam, ale dzięki mnie Owsiak jest oczyszczony z moich kłamstw

 • art_102

  Oceniono 20 razy 20

  Co to znaczy "po zapewnieniu, że jest to Uniwersytet WOŚP do celów edukacyjnych"?
  Baba w rzadzie siedzi i ma wszelkie możliowści sprawdzenia stanu faktycznego. Jej wypowiedź, to kpina. Nie przyznała, ze łże, tylko jak Owsiak mówi, ze to majątek WOŚP, to niech będzie że WOŚP.

  przepraszam za podanie informacji, która nb. od dłuższego czasu funkcjonuje w internecie; cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy.

 • 70m3k

  Oceniono 22 razy 18

  Ludzka Pani z tej Mazurek: "cieszę się, że dzięki mojemu wpisowi zyskał Pan możliwość wyjaśnienia tej sprawy". Gdyby nie jej laskawosc, mozliwosci by nie bylo.

 • muzoman

  Oceniono 16 razy 16

  Mazurków co czepiają się Owsiaka jest więcej. Zawsze przed Finałem Orkiestry się pokazują i popisują swoją wiedzą. Przeważnie, że to szwindel albo coś podobnego. Żenada.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 16

  Dzięki Mazurek wszyscy wiedzą że cieluch to stan umysły :-)

 • gluteusm

  Oceniono 15 razy 15

  Pani Beata jest głupia jak dziurawy but. Jaki rząd, taki rzecznik, najmądrzejszy z nich to Kaczyński, chociaż nadal na tyle glupi, żeby robiąc przekręty dać się na tym złapać.

 • jerz1444

  Oceniono 17 razy 15

  Jak pięknie krętacz narkoman "Pies" Terlecki tłumaczy durnemu społeczeństwu jak piękne jest oszustwo w wykonaniu prezesa. Jestem zachwycony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX