Owsiak chce przeprosin od rzeczniczki PiS. Daje Beacie Mazurek 48 godzin. "I odpuszczam"

Jerzy Owsiak, szef WOŚP, domaga się przeprosin od rzeczniczki PiS Beaty Mazurek. Chodzi o nieprawdziwą informację, którą polityk podała na Twitterze. "Pani Beato oczekuję słowa 'przepraszam' w ciągu 48 godzin" - napisał Owsiak.

Jerzy Owsiak zareagował na wpis rzeczniczki PiS i wicemarszałek Sejmu Beaty Mazurek z Twittera. Polityk zamieściła mema ze strony "Prażona Cebula", na którym pokazano zdjęcia domów m.in. Jarosława Kaczyńskiego czy Radosława Sikorskiego, mające pokazywać, kto się "dorobił".

Internauci szybko porównali, jak mieszka 'bogacz' J.Kaczyński i 'BIEDACY' z totalnej opozycji oraz środowisko, które ją wspiera

- napisała Mazurek udostępniając mema i dopisała, by "porzucić kłamstwa, insynuacje i złe emocje". Problem w tym, że w memie jest nieprawdziwa informacja - rzekomy "namiot Jurka Owsiaka" (w domyśle - jego dom), to w rzeczywistości budynek, w którym prowadzone są szkolenia wolontariuszy Pokojowego Patrolu, a nie dom szefa WOŚP.

Owsiak odpowiada Mazurek i daje jej 48 godzin na przeprosiny

Ja, Jurek Owsiak, proszę o natychmiastowe przeprosiny za 'namiot Jurka Owsiaka'. Po prostu słowo 'przepraszam' - i odpuszczam! To prosty zabieg, który proszę uczynić na swoim Twitterze. (...) Pani Beato, oczekuję słowa 'przepraszam' w ciągu 48 godzin!!

- napisał na Facebooku Jerzy Owsiak. Dał też rzeczniczce PiS 48 godzin na przeprosiny i zaapelował, by wszyscy wolontariusze, którzy byli szkoleni w tym budynku, pisali do Beaty Mazurek na jej adres biura poselskiego w tej sprawie.

Więcej o:
Komentarze (396)
Jerzy Owsiak domaga się przeprosin od Beaty Mazurek za "namiot Owsiaka". Daje jej 48 godzin
Zaloguj się
 • sonix24

  Oceniono 101 razy 87

  To już jest chore. To wygląda jak walka dla samej walki. Byle prezes pochwalił. Obłęd.

 • mike689

  Oceniono 93 razy 85

  Mazurek nie rozumie jednej podstawowej rzeczy te wszystkie pokazane domy zostaly wybudowane przez podatnikow za ich ciezko zarobione pieniadze tylko jeden skromna willa na zolibozu pochodzi z kradziezy poniewaz ten dom byl wlasnoscia officera WP za zaslugi na wojnie i zostal zagrabiony po wojnie i przekazane ubekowi kaczynskiemu za zaslugi w tropieniu AK-owcow

 • zsm-5

  Oceniono 99 razy 79

  Się nie doczekasz. Na Kurpiach przyzwoitych zachowań nie uczą. Tym bardziej, że to katolicka "zmartwychwstanka".

 • precz_z_komunia

  Oceniono 67 razy 59

  Mazurek Kaczyńskiego cały czas gra na melodię Гимн Советского Союза :-)

 • feurig59

  Oceniono 51 razy 45

  Ta afera pogrążył Prezesa. Pogrąża go sprawy sądowe, w których okaże się, że wbrew prawu był strona rozmów i biznesów.

 • dziurowice

  Oceniono 42 razy 40

  Ona nie jest w stanie przeprosić. Ta pani to co nabazgrała nie popiera ale rozumie. Taki byle Jaki moralnie v-marszałek. Całe to pis to andetni kłamcy i manipulanci. Dość odpuszczania.
  Jurku; sąd i do ostatniej apelacji.

 • caius1

  Oceniono 38 razy 32

  Panie Jurku! Równie dobrze mógłby Pan prosić panią Mazurek żeby zmieniła się w żabę. Słowa "przepraszam" nie ma w pisowskim słowniku. Przecież oni mają "prawdę objawioną" i według nich cokolwiek powiedzą jest święte, niepodlegające nie tylko krytyce ale nawet zwykłej dyskusji a kto tego nie przyjmuje do wiadomości jest albo uśpiony i wtedy trzeba go nawrócić albo dogłębnie zły.

  Pani Mazurek udzieliła po prostu Panu i paru innym miłosiernego chrześcijańskiego upomnienia żeby mógł Pan zastanowić się nad swoim życiem i nawrócić na pisowską wiarę.

  NiePiS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX