Alarm bombowy w Tomaszowie Lubelskim. "Ładunek" leżał na jajach w dyskoncie

W jednym z tomaszowskich dyskontów ogłoszono alarm bombowy. Powodem był pozostawiony na półce sklepowej przedmiot przypominający ładunek wybuchowy. Kierownik obiektu zaalarmował służby i zarządził ewakuację. Sprawcami nieodpowiedzialnego żartu okazali się trzej mężczyźni w wieku 17, 21 i 24 lat.

Dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informacje, że w jednym z dyskontów na opakowaniach z jajami zauważono podejrzanie wyglądający przedmiot z świecącym diodami, który wyglądem przypomina ładunek wybuchowy.

Na miejsce przybyli policjanci, w tym specjalny oddział antyterrorystyczny oraz straż pożarna, pogotowi gazowe, energetyczne i zespół ratownictwa medycznego. Przeprowadzono ewakuację klientów i pracowników dyskontu, a także osób przebywających w przyległych budynkach.

Gdy funkcjonariusze przystąpili do sprawdzania podejrzanego pakunku oraz jego zawartości, ustalono, że przedmiot nie ma nic wspólnego z bombą. Była to część zabawki, którą można kupić w dyskoncie. Dzięki szybkiej interwencji policji ustalono również sprawców "bombowego żartu". To trzech mieszkańców gminy Rachanie w wieku 17, 21 i 24 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do celi.

Za wywołanie fałszywego alarmu bombowego w sklepie groził im grzywna, ograniczenie wolności lub do dwóch miesięcy aresztu.

Więcej o:
Komentarze (43)
Alarm bombowy w Tomaszowie Lubelskim. "Ładunek" leżał na jajach w dyskoncie
Zaloguj się
 • wredek123

  Oceniono 12 razy 6

  "Za wywołanie fałszywego alarmu bombowego w sklepie groził im grzywna, ograniczenie wolności lub do dwóch miesięcy aresztu."
  Ja rozumiem, że czasem trzeba się pośmiać.... ale żeby powodem do tego był terroryzm ??!!
  (nawet jeśli to debile, a nie islamiści się "popisali" !)

 • justas32

  Oceniono 18 razy 6

  Mieszkańcy gminy Rachanie - będą mieć w pierdlu ruch...ie ...

 • psycholog11

  Oceniono 7 razy 5

  Ale jaja !

 • satur13

  Oceniono 5 razy 3

  To, że ktoś mógł "pomysleć" iż plastikowa obudowa z 3 bateriami i diodą LED jest bombą świadczy tylko o zidioceniu społeczeństwa i dennym systemie edukacji wczesnoszkolnej, niestety. I tacy intelektualnie podludzie mają prawa wyborcze, to przeraża najbardziej.

 • antropoid

  Oceniono 11 razy 3

  Leżał na jajach - znaczy do góry d..ą.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego wszyscy wyobrażają sobie, że taka bomba ma jakieś "światełka"?

 • bertgd

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli tę wiadomość podadzą dziś w dzienniku telewizyjnym w TVPis, to będzie to jedyna prawdziwa.
  Nie znam nikogo kto kłamałby z ładunkiem na jajach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX