Łódzkie. Autobus szkolny zjechał do rowu. Troje dzieci odniosło obrażenia

W województwie łódzkim autobus wiozący dzieci do szkoły wpadł do rowu. Troje dzieci pozostaje pod opieką lekarza. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji i straży pożarnej.

Do wypadku z udziałem autobusu szkolnego doszło w miejscowości Wyręby Siemienieckie w województwie łódzkim. Prosty odcinek drogi, którą jechał autobus, była oblodzona. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego pojazd zsunął się do rowu.na miejsce wysłane zostały trzy zastępy straży pożarnej. 

Autobus wpadł do rowu. Poszkodowanych jest troje dzieci

Autobusem szkolnym, który wpadł do rowu, podróżowało 16 dzieci i dwie osoby dorosłe. Troje dzieci pozostaje pod opieką lekarza - doznały one lekkich obtłuczeń głowy i rąk, ale ich zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wypadku pracuje policja, a także pięć jednostek straży pożarnej. Portal kutno.net.pl w rozmowie z rzecznikiem kutnowskiej policji asp. szt. Edytą Machnik ustalił, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Więcej o:
Komentarze (14)
Łódzkie. Autobus szkolny zjechał do rowu. Troje dzieci odniosło obrażenia
Zaloguj się
 • jarek_z_krwia_na_rekach

  Oceniono 2 razy 2

  Ooo.. UZ napisał o zdarzeniu drogowym.
  UZ, a czy najbliższa niedziela będzie handlowa? Pora, żebyś rozpoczął śledztwo, bo dziś już czwartek, a pierwszą informację o tym musisz puścić po północy!!!

 • jarek_z_krwia_na_rekach

  Oceniono 2 razy 2

  Coś mi chyba na wzrok padło, bo widzę, że stary autosan (chociaż ma już drzwi pneumatycznie otwierane) zsunął się do rowu, a po dzieci przyjechał Berliet PR110?
  I to w centrum kraju należącego do UE?

 • tur_ams

  Oceniono 4 razy 2

  Jprdl... Polska, koniec drugiej dekady XXI wieku, a autobus to szrot z Niemice z lat 80. ubiegłego stulecia. Tym wożą dzieci... Założe się, że w szkole w ubikacji nie ma też papieru toaletowego i ciepłej wody, poza tą jedną dla nauczycieli.

 • stefan4

  Oceniono 1 raz 1

  > Prosty odcinek drogi, którą jechał autobus, była oblodzona.

  Aha, odcinek była oblodzona. I wyratował je straż pożarna...

 • aagulha

  Oceniono 1 raz 1

  "Prosty odcinek drogi była oblodzona" ? Doprawdy? Ludzie, czytajcie przed publikacją...

 • wiko_g.pl

  0

  Powinni kopać jeszcze głębsze rowy. Bo tylko w Polsce jeszcze je kopią.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX