Niedziele handlowe 2019. Czy 3 lutego sklepy będą czynne?

Niedziele handlowe - luty 2019. Czy 3 lutego zrobienie zakupów będzie możliwe? Zaglądamy do kalendarza niedziel handlowych na najbliższy miesiąc.

Czy 3 lutego będziemy mogli zrobić zakupy? Okazuje się, że nie - mówi o tym ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele, z której wynika, że w 2019 roku niedziele handlowe będą wypadać tylko raz w miesiącu.

Niedziele handlowe 2019. Kiedy kolejna niedziela handlowa?

Przepisy o niedzielach handlowych zostały skonstruowane w taki sposób, aby powoli przyzwyczajać nas do całkowitego zakazu handlu w niedziele. W 2018 roku niedziele handlowe wypadały dwa razy w miesiącu, jednak od stycznia tego roku liczna niedziel handlowych zmniejszyła się o jeden. W 2019 roku niedziele handlowe będą wypadać w ostatnią niedzielę każdego miesiąca, a to oznacza, że w tym nadchodzącym miesiącu niedzielą handlową będzie tylko 24 lutego.

Więcej o:
Komentarze (13)
Niedziele handlowe 2019. Czy 3 lutego sklepy będą czynne?
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 5 razy 3

  Miłego dnia życzę Wszystkim tym, którzy mają ochotę przyjąć tego rodzaju życznia od samego rana:)
  www.youtube.com/watch?v=rrVDATvUitA

 • xyz_xyz1

  Oceniono 7 razy 1

  W bardzo wielu krajach w niedziele nie pracuje prawie nic. Czyli po za handlem nieczynna jest też prawie cała gastronomia jak i też większość sfery rozrywki. I jakoś ludzie żyją. Ba w soboty handel kończy prace o 14 a w dni powszednie koło 19 - 20 i tez nikt nie protestuje ze za krótko. tylko u nas z wolnej niedzieli zrobiono problem. A i tak bardzo dużo osób całkowicie zbędnie w nią pracuje.

 • ig2013

  0

  Doprawdy powinniście skonczytć z tymi pytanimi o hamandlowe niedziele. Są poprostu absurdalne. Rónież wyjasnienia im towarzyszące ktore od roku sa niemal identyczne. Wystarczył by kmunikat np luty - niedziela handlowa 24.02. chyba ze to sa u was cwicznie dla praktykantow . Ocena -1.

 • Oceniono 4 razy 0

  Dzięki za wyczerpujące info, już nie dam się nabrać kupuję śniadanie w płynie o smaku tym razem wisienka w sobotę góra 18:00

 • remislanc

  Oceniono 3 razy -1

  Czy w każdy czwartek UZ bierze jakieś leki ?

 • ewropejczyk

  Oceniono 4 razy -2

  Ta cotygodniowa seria artykułów o niedzielach handlowych jest kwintesencją poziomu GW i większości jego czytelników

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX