Krasnystaw. Podjechali pod dom 38-latka i skatowali go pałkami, bo ochlapał ich błotem

Dwaj mężczyźni w wieku 21 i 31 lat brutalnie pobili pałkami 38-letniego kierowcę, który wcześniej ochlapał ich błotem podczas jazdy samochodem. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala, a sprawcy - do policyjnego aresztu.

Do brutalnego pobicia doszło w niedzielę 27 stycznia po południu w jednej z miejscowości w gminie Krasnystaw (lubelskie).

38-letni mężczyzna został zaatakowany przez dwóch napastników przed swoim domem. Napastnicy brutalnie go pobili i skatowali pałkami na oczach innych osób. Mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie jego stan oceniono jako zagrażający życiu.

Krasnystaw. Brutalnie pobili, bo ochlapał ich błotem

Z ustaleń policji wynika, że kilka minut wcześniej ochlapał jednego ze swoich napastników błotem podczas jazdy samochodem. W odwecie mężczyzna wraz ze swoim kolegą pojechał pod dom pokrzywdzonego, gdzie doszło do pobicia. 

Dwaj napastnicy to 21- i 31-latek, mieszkańcy gminy Krasnystaw. Trafili już do policyjnego aresztu i wkrótce zostaną im postawione zarzuty.

Więcej o:
Komentarze (197)
Krasnystaw. Podjechali pod dom 38-latka i skatowali go pałkami, bo ochlapał ich błotem
Zaloguj się
 • mejerewa

  Oceniono 59 razy 49

  I teraz wszystko zależy od sądu i kwalifikacji czynu. Czy chcieli go zatłuc na śmierć, czyli zabić, czy jednak tylko "wyrażali krytykę" jego zachowania.

 • vicenteolivio

  Oceniono 54 razy 44

  Jeden burak ochlapał dwóch innych buraków błotem. I afera we wsi!!!
  A tak na poważnie, to - abstrahujac od zachowania kierowcy - lanie pałką po głowie za błoto na nogawkach - jakim zwyrodnialcem trzeba być??? Menele.

 • nieotake

  Oceniono 44 razy 38

  Zgodnie z wytycznymi prokuratora generalnego śledztwo rozpoczęło się od ustalenia stosunku do władzy ludowej wszystkich uczestników zajścia.
  Od wyników tego dochodzenia zależy, którym z zamieszanych w przestępstwo przydzielony zostanie status ofiary, a którym status podejrzanego.

 • eend

  Oceniono 34 razy 30

  To są genetyczne chwasty i mordercy. Bili by zabić. Jeżeli dwóch bandziorów tłucze człowieka pałkami bejsbolowymi należy domniemywać chęć zabicia. Tacy bandyci nie mają prawa przebywać na wolności, bo jak pokazali są w stanie zabić.

 • bsdw

  Oceniono 31 razy 23

  To chyba jacyś ISLAMIŚCI. Polak katolik po lekcjach religii w szkole nigdy by tak nie zrobił.

 • apep54

  Oceniono 36 razy 20

  Ściana wschodnia... matecznik....w każdej rodzinie " ksiunc"....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX