Trzy ofiary wypadku między Piotrkowem a Kielcami. Zderzenie ciężarówki i samochodu osobowego

Trzy osoby nie żyją, a dwie są ranne po wypadku w woj. świętokrzyskim. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Droga nr 74 jest zablokowana.

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 74, prawie w połowie drogi między Kielcami a Piotrkowem Trybunalskim - podaje Radio Kielce. 

Z ustaleń policji wynika, że cztery kobiety jechały seatem drogą wojewódzką. Gdy dojechały do drogi krajowej nr 74, kierująca kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa ciężarówce. TIR zderzył się z seatem. 

Trzy kobiety w samochodzie osobowym zginęły na miejscu, czwarta została ranna. Ją, a także kierowcę ciężarówki, zabrano do szpitala - informuje echodnia.eu,

Jeden pas jezdni jest zablokowany, policja kieruje ruchem na miejscu. Utrudnienia mają potrwać do godz. 22. 

Więcej o:
Komentarze (30)
Wypadek między Piotrkowem a Kielcami. Trzy osoby nie żyją
Zaloguj się
 • czesiekkk

  Oceniono 11 razy 9

  Po prostu tragiczny wypadek, jaki może zdarzyć się każdemu z komentujących. Nie wiemy jaka była widoczność, może źle oceniła prędkość zbliżającego się pojazdu i myślała, że zdąży. Wiele osób będzie mieć złamane życie przez ten wypadek.

 • tom-pek

  Oceniono 9 razy 7

  być może droga była wyślizgana i nie wyhamowały ,u mnie własnie tak jest przed wjazdem na główną drogę

 • sztucznypolak

  Oceniono 10 razy 6

  Zabraklo koncentracji.
  4 kobiety ...
  (Nie jestem mizoginem.)

 • stefan99999

  Oceniono 10 razy 4

  Czemu na zdjęciu jest policyjna furgonetka z wgniecionymi tylnymi drzwiami?

  Co to ma wspólnego z artykułem?

 • awersja

  Oceniono 7 razy 3

  Artykuł jest przedzielony filmem "Pomyśl zanim wyprzedzisz lub wyminiesz inne auto"... I jak tu nie korzystać z języka agresji, skoro dla jakiegoś pacana tworzącego napisy na tym filmie wymijanie i omijanie to to samo...? Ten idiota i szkodnik społeczny nie zdaje sobie sprawy, że wprowadza kierowców w błąd...! Wprowadza w błąd za pośrednictwem środków masowego przekazu, a to jest już duża szkodliwość społeczna... Powiedz nam, "ffu!rco", jaki przepis zabrania wymijać samochody na i przed przejściem dla pieszych...? Mam wrażenie, że jednak ciągle nie rozumiesz o co chodzi... Pomogę, bo sam nie znajdziesz przy tak płytkich zasobach intelektualnych, jakie posiadasz:

  Wymijanie – według prawa o ruchu drogowym przejeżdżanie (przechodzenie) obok pojazdu lub uczestnika ruchu poruszającego się w przeciwnym kierunku... Uważasz, że to jest to samo, co omijanie...? Nie... Omijanie – według prawa o ruchu drogowym przejeżdżanie (przechodzenie) obok nieporuszającego się pojazdu, uczestnika ruchu lub przeszkody...

  Dotarło...?

 • kocurxtr

  Oceniono 2 razy 2

  smutne
  zimą koncentracja podczas prowadzenia x2

  zrobiłem sobie test hamowania jednego wieczoru na pustej oblodzonej drodze
  mimo systemów ABS ESP itd i nowych zimówek, auto ślizgało się ok 10 metrów zanim się zatrzymało, a ja nie byłem w stanie nic zrobić...

 • darkstone35

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedy się wreszcie doczekamy na S74 od Kielc do węzła Łódź!!!! Politycy tylko obiecują

 • kot789

  Oceniono 1 raz 1

  Kiedy wreszcie bedzie mozna pojechac normalnie pociagiem ta trasa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX