Kolizja na autostradzie A4. Zderzyły się trzy samochody, droga w kierunku Rzeszowa zablokowana

Wypadek na autostradzie A4. Na odcinku Węzeł Brzesko - Węzeł Tarnów Mościce w okolicach miejscowości Łętowice zderzyły się trzy samochody.

W wypadku samochodowym na autostradzie A4 brały udział trzy pojazdy. W wyniku kolizji ranna została jedna osoba. Policja wstrzymała ruch samochodowy na nitce z Krakowa do Tarnowa tuż przed zjazdem na węźle w Wierzchosławicach i wyznaczyła objazd prowadzący drogą krajową nr 94. 

Wypadek na autostradzie A4 na na odcinku Węzeł Brzesko - Węzeł Tarnów MościceWypadek na autostradzie A4 na na odcinku Węzeł Brzesko - Węzeł Tarnów Mościce Fot. Google Maps

Trudne warunki na drogach w całym kraju. Zdejmijmy nogę z gazu

W piątek 25 stycznia możemy spodziewać się licznych utrudnień w ruchu drogowym, związanych z niesprzyjającymi kierowcom warunkami atmosferycznymi. Opady śniegu oraz zamglenie, a także śliskie nawierzchnie dróg i błoto pośniegowe mogą utrudniać prowadzenie pojazdów i być przyczyną licznych kolizji drogowych. Synoptycy prognozują, że w dniu dzisiejszym pokrywa śnieżna może przyrosnąć o 1-5 cm.

Więcej o:
Komentarze (3)
Kolizja na autostradzie A4. Zderzyły się trzy samochody, droga w kierunku Rzeszowa zablokowana
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 5 razy 5

  W trudnych warunkach jezdzi sie wolniej, a przede wszystkim trzeba zachowac wieksze odleglosci.

 • stefan99999

  Oceniono 3 razy 3

  No to węzeł Mościce, czy Wierzchosławice?

  Poza tym, skoro wypadek jest między Brzeskiem a Tarnowem, to raczej nakazała zjeżdżać z autostrady w Brzesku na 94, a nie w Wierzchosławicach.

  Takie pisanie jest do bani! Nic nie wnosi, tylko robi zamieszanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX