Duda o zdarzeniu przed Pałacem Prezydenckim: Zdumiewająca sytuacja. Pałac jest bezpieczny

Andrzej Duda, który przebywa w Davos, skomentował zajście przed Pałacem Prezydenckim. - Chcę podkreślić, że pałac jest bezpieczny, dobrze strzeżony; funkcjonariusze SOP dobrze wykonują swoją pracę - powiedział prezydent.

- Dostałem informację, że taka zdumiewająca sytuacja miała miejsce przed Pałacem Prezydenckim - powiedział prezydent Andrzej Duda, cytowany przez TVN24. - Chcę podkreślić, że Pałac Prezydencki jest bezpieczny, jak widać dobrze strzeżony i funkcjonariusze SOP dobrze wykonują swoją pracę, za co dziękuję - dodał prezydent, który przebywa na szczycie ekonomicznym w szwajcarskim Davos.

Incydent przed Pałacem Prezydenckim

We wtorek kierowca samochodu wjechał w zaporę przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Rzecznik Służby Ochrony Państwa Bogusław Piórkowski powiedział, że mężczyzna został obezwładniony. Piórkowski stwierdził, że zdarzenie nie miało wpływu na bezpieczeństwo prezydenta. Podkreślił, że obecnie trwają czynności wyjaśniające.

Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji, w rozmowie z TVP Info, nie wykluczył, że mężczyzna, który wjechał w zaporę był pod wpływem środków odurzających. Zaznaczył, ze zdarzenie miało początek na placu Piłsudskiego, gdzie kierowca jechał pod prąd, potrącił policjanta, który chciał go zatrzymać do kontroli i kontynuował ucieczkę. Mariusz Mrozek zaznaczył, że być może, jak to często bywa w takich sytuacjach, kierowca jechał "na oślep" i na końcu uderzył w barierę przy Pałacu Prezydenckiego.

Więcej o:
Komentarze (119)
Duda o zdarzeniu przed Pałacem Prezydenckim: Zdumiewająca sytuacja. Pałac jest bezpieczny
Zaloguj się
 • anty-oszolom

  Oceniono 30 razy 24

  #jozbieszczad
  przestań kopiować te same bzdety gdzie tylko się da..
  Żałosny brak myślenia indywiduum propisowskiego.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 26 razy 20

  A to jakiś pan z SOP-u na ochotnika, w celu zdobycia awansu, poświęcił się na tą ustawkę dla mediów mainstreamowych? Czy tylko wynajęli kaskadera do tej akcji. Aż dziw że na miejscu , w trakcie zdarzenia, nie kręciły tego kamery TVPInfo!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 19 razy 15

  ;)))))

  terrorysta muzułmański po pół litra... :))))

 • remo29

  Oceniono 18 razy 14

  Pewnie, że jest bezpieczny, nikogo ważnego tam nie ma.

 • karuzela65

  Oceniono 26 razy 14

  To jest celowe zagranie po to, żeby przykryć wszystkie świństwa robione śp. prezydentowi Gdańska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX