Komentarze (71)
28-latek ukrywał się w pokoju z zamurowanymi oknami. "Cały czas siedział w ciemnościach"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • grzegorz-g1953

  Oceniono 6 razy 2

  A po co Kulsony wyłamują ręce człowiekowi, który ma je już skute z tyłu. Czy tak się robi w cywilizowanym kraju, czy to jest odreagowywanie własnej bezradności czy strachu? Jeśli się boją to do pracy w Biedronce.

 • klan_fan

  Oceniono 1 raz 1

  Pokutę sobie zadał. Rodzina wspierała go jedynie w wierze.
  Determinacja policji. Szok.

 • koenzymq10

  Oceniono 2 razy 0

  escape room non stop

 • proteusz33

  Oceniono 4 razy 0

  Chory na fotodermatozę albo wampir

 • badziewiak66

  Oceniono 6 razy 0

  No właśnie jak go znaleźli ? Dwie możliwości , pierwsza ktoś go zakapował, raczej mało prawdopodobne, chyba że podsłuchiwali rodzinę, co już jest bardziej prawdopodobne. Maja dzisiaj taki sprzęt, że nie muszą przyklejać pluskiew w pomieszczeniach. Jest też druga możliwość, mianowicie każdy ma już znacznik w organizmie, miniaturowy czip przeniesiony do organizmu za pomocą nanowłókna. Ja stawiam na ten drugi sposób. Chociaż jest jeszcze możliwość taka, że czytają nasze myśli i tego jestem pewien. Kto śledzi uważnie prasowe doniesienia musiał zauważyć nadzwyczajną sprawność z jaką służby odnajdowały ludzi, że przypomnę Kajetana Poznańskiego, którego z uwagi na jego pochodzenie i miejsce gdzie się znajdował nikt nie miał prawa go znaleźć.

 • koenzymq10

  Oceniono 1 raz -1

  Widać, że to odrzut myślowy społeczenstwa. Kurfa, ukrył si,ę w warunkach gorszych niż pierdel. No to ale se poużywał życia w ukryciu....

 • 31.februarius

  Oceniono 13 razy -5

  "Wieczorem, po siłowym wejściu do domu, oczom funkcjonariuszy ukazał się 28-latek. Przez cały ten czas ukryty był w jednym z pokoi, który miał zamurowane okna."

  ... ale TVP i Radio Mausat (unikam mowy nienawiści) "leciały" na okrągło ...

 • kornel-1

  Oceniono 21 razy -5

  No, dobra, "dziennikarzu" o ksywie mk. Siedział w pokoju z zamurowanym oknem. A drzwi były też zamurowane? Nie miał oświetlenia w pokoju? Co takiego "dziennikarzu" uczyniłeś ze swojej strony poza przepisaniem komunikatów ze strony internetowej komendy policji?

 • jozbieszczad

  Oceniono 27 razy -15

  Skąd wiadomo ,że po prostu nie znalazł wyjścia z tego eskape room ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX