Prognoza pogody na tydzień 21-27 stycznia. Będzie słonecznie, ale mroźno

Prognoza pogody na tydzień 21-27 stycznia. Jakie warunki pogodowe zapowiadają synoptycy? Wszystko wskazuje na to, że ten tydzień będzie słoneczny, ale zimny.

Meteorolodzy przewidują, że w najzimniejszy dzień tego tygodnia temperatura w ciągu dnia może spaść nawet do -8 stopni Celsjusza. 

Prognoza pogody na tydzień 21-25 stycznia. Będzie słonecznie, ale mroźnie 

Ten tydzień zacznie się słonecznie - w poniedziałek 21 stycznia na niebie nie zabraknie chmur, ale i licznych przejaśnień. Meteorolodzy przewidują, że tego dnia śnieg spadnie tylko na Podlasiu, a temperatura będzie wahać się od 1 stopnia na zachodzie do -5 stopni na południu kraju.

Mapa temperatury 21.01.2019r.Mapa temperatury 21.01.2019r. gazeta.pl

Podobne warunki pogodowe prognozuje się na wtorek oraz środę. We wtorek na niebie pojawi się trochę więcej chmur, a temperatura spadnie o kolejny stopień, jednak w dalszym ciągu nie będzie śniegu. W kolejnym dniu znów nieco się ochłodzi (najzimniej będzie na Podlasiu i w górach, gdzie temperatura spadnie do -8 stopni), a śnieg spadnie tylko w miejscowościach położonych przy wschodniej granicy kraju.

W czwartek i w piątek na niebie pojawi się jeszcze więcej chmur, dzięki którym będzie nieco cieplej. Temperatura nieznacznie wzrośnie i będzie wahać się w granicach od 0 na zachodzie do -6 stopni na wschodzie. Podobnie jak na początku tygodnia, w czwartek i w piątek nie będzie żadnych opadów. 

Pogoda na weekend 26-27 stycznia. W sobotę będzie padał śnieg

Sobota 26 stycznia będzie najbardziej śnieżnym dniem tego tygodnia. Synoptycy przewidują, że śniegowe chmury zasnują niebo nad całą Polską, a jedynym miejscem w kraju, gdzie nie będzie padać śnieg, będą okolice Zielonej Góry. Tego dnia temperatura będzie wahać się od -1 stopnia we Wrocławiu do -7 w Białymstoku i Lublinie.

W niedzielę nieco się wypogodzi i zobaczymy więcej słońca, szczególnie w centralnej części Polski. Śnieg będzie padał na zachodzie oraz na wschodzie, a na termometrach zobaczymy wartości od 0 do -3 stopni.

Więcej o:
Komentarze (4)
Prognoza pogody na tydzień 21-27 stycznia. Będzie słonecznie, ale mroźno
Zaloguj się
 • iremus

  Oceniono 2 razy 2

  Będzie słonecznie, ale mroźno.....
  To, że poziom zanieczyszczeń powietrza zostanie przekroczony o 1000% to mały pikuś.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 1 raz 1

  Panie UZ czy prawdą jest aby poprawić ludziom humor w kontekście lepszej pogody we wszystkich Biedronkach w niedzielę pracujące będzie symulacja dla klientów sztucznego uśmiechniętego słoneczka puszczająca oczko oraz mówiące do każdego klienta który zapłaci powyżej 50 zł przy kasie:" Dziękuję sir"

 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 3 razy 1

  Czyli tydzień smogu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX