Chcieli podpalić komuś dom. Wszystko nagrał monitoring. Policja z Biskupca prosi o pomoc

Policjanci proszą o pomoc w zidentyfikowaniu dwóch mężczyzn, którzy w Biskupcu próbowali podpalić jedną z posesji. Na szczęście ich próby nagrała kamera monitoringu.

Jak opisują policjanci, w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie) 9 stycznia o mały włos nie doszło do tragedii. Dwóch mężczyzn weszło na teren jednej z posesji w tej miejscowości i próbowało podpalić znajdujące się na niej budynki.

Mężczyźni zostali jednak spłoszeni i zbiegli, dzięki temu ostatecznie nikt nie ucierpiał. Policjanci zaczęli więc poszukiwania niedoszłych podpalaczy, zwłaszcza że ich próbę nagrała kamera monitoringu.

Funkcjonariusze proszą osoby, które rozpoznają podejrzanych, o kontakt: w Komisariacie Policji w Biskupcu przy ul. Mickiewicza 41, telefonicznie pod nr tel. +48 (89) 715 04 11, tel. kom. 887 890 018. Informacje można również wysyłać na adres e-mail: krzysztof.konczyk@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Jeśli chcesz wesprzeć WOŚP z Gazeta.pl, KLIKNIJ TUTAJ. Zbieramy na zakup sprzętu dla szpitali dziecięcych.

Więcej o:
Komentarze (39)
Biskupiec. Chcieli podpalić komuś dom. Wszystko nagrała kamera monitoringu
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 19 razy 17

  Rozumiem, że policja ma nową metodę działania ? Czy ma już profile na FB, instagramie, Twitterze i w innych mediach społecznościowych ? Będą wrzucać taką zajawkę a społeczność będzie odwalać za nich robotę. Wtedy policja bedzie mogła zająć się cięciem konfetti, ściganiem kobiet z biała różą i obywateli w koszulkach „Konstytucja”. Tak przy okazji, czy dzisiaj będę represje za serduszka WOŚP ?

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 19 razy 17

  Droga policjo, a btsy sprawdziliście? Inny monitoring? Ilu ludzi z okolicy zostało odpytanych, kogo widzieli danego dnia? A podstawowy wywiad w miejscowości żeby porównać ubrania?

 • arni123

  Oceniono 9 razy 9

  Trzeba było iść po sladach na śniegu

 • maxwywar2

  Oceniono 7 razy 7

  To są z reguły zlecone sprawy. Zlecone przez bandytów niejednokrotnie powiązanych z władzą. Policja tak szuka żeby nic nie znaleźć. Może sami sie zgłoszą.

 • stachkaz47

  Oceniono 13 razy 7

  Czas aby POLICJANCI byli na ulicach a nie płaszczyli dupska po komendach.
  Podobno spacery są bardzo ZDROWE a to bardzo chorowita KASTA ludzi.
  Wyjdźcie między LUDZI- ZAPRASZAMY.
  Wtedy SAMI przejrzycie na OCZY.

 • mortus444

  Oceniono 11 razy 7

  Policja niepotrzebna i sąd też nie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX