Komentarze (94)
Podejrzany ws. pożaru w Koszalinie projektował więcej escape roomów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 6 razy 2

  Polacy na zmywak, Polki do burdeli a Polska do kasacji...
  jezeli ze wszystkim w tym kraju jest problem...

 • kmarcel

  Oceniono 2 razy 2

  Zakazać wszystkiego po każdym wypadku? Nawet mieszkania we własnym domu bo nie spełniają norm które wejdą później.

 • kadykianus

  Oceniono 7 razy 1

  Mozna powiedziec, ze kolo projektuje "escspe roomy totalne".

 • il_pino

  Oceniono 3 razy 1

  sprawdzają escape roomy a co z resztą - laser parki, gabinety luster, sale zabaw - trampoliny itp. Te miejsca też powinny być bezpieczne pod względem zagrożenia p-poz.

 • prawdziwek89

  Oceniono 17 razy 1

  "Projektant". Ma uprawnienia, wykształcenie, tytuł - ja się pytam. Niech żyje deregulacja Gowina. Każdy zna się na wszystkim - tak jak politycy.

 • chi-neng

  Oceniono 8 razy 0

  Przecież ON PRÓBOWAŁ RATOWAĆ TE DZIEWCZYNKI!

  Dlaczego uczyniono z niego ‘zaszczutą zwierzynę ’ na którą wszyscy polują , zapominając o tym, że nawet wylądował w szpitalu z powodu poparzenia, A RATUNKU I POMOCY NIE MÓG Ł UDZIELIĆ , BO ZOSTAŁ POŻAREM ODCIĘTY OD POKOJU DZIEWCZĄT.

  Czy należy, bez zbadania faktów JUŻ GO OSĄDZAĆ I OSRŻAĆ JAKO WINNEGO?

 • to_ja_troll_drugi

  Oceniono 2 razy 0

  Czy zostało już wszczęte postępowanie wyjaśniające pewien hmmm dysonans, tak bym to ujął, w relacjach prokuratury i strażaków zaraz po akcji, odnośnie do konieczności użycia ciężkiego sprzętu i siły fizycznej, dlatego było to długotrwałe - to wg. strażaków, natomiast prokurator Ryszard Gąsiorowski poinformował, że "[...] drzwi nie były zamknięte na klucz. Wystarczyło je szarpnąć od zewnątrz[...]". Czy Komendant Główny Straży Pożarnej Suski przybył był również na miejsce wcześniejszej tragedii bezdomnych? Miał bliżej. Nie? To po ch...j przyjeżdżał do Koszalina? Tuszować?

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy 0

  A co tam takiego do projektowania, przecież andrzejkowe wróżby czy sylwestrowe domówki stwarzają większe zagrożenia?

 • janek1331

  Oceniono 1 raz -1

  Moim zdaniem ten chłopak nie powinien być aresztowany.Ogrzewanie piecykami na butle gazowe jest legalne i widzę takie piecyki w małych sklepach czy lokalach gastronomicznych.Butle gazowe z mieszanką propan-butan zamarzają w temperaturze -4 st.i najprawdopodobniej gość który był w lokalu chciał ją podgrzać bo nie chciała mu odpalić.To tylko moja sugestia,ale widziałem taką sytuacje w jednym z lokali przy trasie z Częstochowy, jak zaczeli podgrzewać butlę kuchenką elektryczną.Gdy im zwróciłem uwagę,to usłyszałem że w zimie cały czas tak robią.Nie muszę wam dodawać, że świerzonka którą jadłem została cała.

 • moja.diretisima

  Oceniono 1 raz -1

  Już jeden projektant bez uprawnień zaprojektował halę w Katowicach która spowodowała śmierć ludzi. Następny brał się za projektowanie bez uprawnień bo gdyby je miał wiedziałby , że nie jest zapewniona droga ewakuacji

 • xouveyer11

  Oceniono 5 razy -1

  Miłosz S. to chłopak, który projektował, a nie ten który pracował w dniu tragedii. A swoją drogą ten, który był na miejscu jakoś bardzo słabo ratował.

 • Jożin Bażin

  Oceniono 5 razy -1

  To jest lokal użyteczności publicznej. Nikt nie sprawdzał jego bezpieczeństwa? Kto to zatwierdził?Przecież, jak na przykład, chcesz zbudowac na działce zwykłą otwartą altanę, albo drewutnie, to muszisz mieć też projekt , a ktoś w gminie ci to zatwierdzi lub nie. Rzucili się na chłopaka, bo nikt więcej nie chcę czuć się odpowiedzialny .

 • archieil

  Oceniono 4 razy -2

  To swoją drogą ciekawe, że z miesiąc temu gazeciarnia piała szumnie o babinkach otwierających na emeryturze biznesiki, a tutaj jak babinka interesik otworzyła to podchywciła ochoczo, że za nią odpowiadać ma jej podwykonawca o na dziś nieustalonej odpowiedzialności za wdrożenie swojego projektu i użycie ogrzewania gazowego czy choćby za zatrudnienie tego idioty co na miejscu siedział.

 • aagaj

  Oceniono 4 razy -2

  Chyba normalne, źe biznes chce się rozwijać, a źe nie wyszło, a w tym jednym przypadku tragedia !

 • archieil

  Oceniono 5 razy -3

  największą winą tego kolesia to pewnikiem jest odebranie młódek ku...m co tam w przebraniach stripteaserów poszly trupy z pożaru wyciągać.

 • ps11111ps

  Oceniono 7 razy -3

  Co jak co, ale gosc dbal o wysoki poziom realizmu scenariuszy w swoich "dziełach".

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy -3

  A wszystkie wieżowce są śmiertelnymi pułapkami. Dobitnie dowiódły to budynki WTC...

 • mamlas_p

  Oceniono 8 razy -6

  Wyborcza klepie sensację. STYROPIANOWA łobuzeria. AGORA uwłaszczyła już Prokuraturę, czy Ziobro AGORĘ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX