Po 10 dniach 14-letnia Natalia wróciła do domu. W sieci pisała: "policja znajść mnie nie umie"

14-letnia Natalia B. z Białegostoku po 10 dniach wróciła do domu. Z rodzicami nie kontaktowała się od sylwestra, a jednocześnie na Facebooku komentowała akcję poszukiwawczą policji. Sprawą może się teraz zainteresować sąd rodzinny.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o poszukiwaniach 14-letniej Natalii B. z Białegostoku. Nastolatka wyszła z domu w wieczór sylwestrowy, który miała spędzić u koleżanki w miejscowości oddalonej od Białegostoku o 9 km. Przez prawie dwa tygodnie nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Jak podaje Wirtualna Polska, nastolatka po 10 dniach samodzielnie wróciła do domu. Nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji powiedział dziennikarzom, że dziewczynka nie była w niebezpieczeństwie i "po prostu uciekła". Przewiduje, że sprawą może zainteresować się teraz sąd rodzinny. 

"Policja jest taka ułomna"

Natalia B. wiedziała o tym, że jest poszukiwania i komentowała akcję policji w sieci. Na jednej z białostockich grup na Facebooku krytykowała działania funkcjonariuszy. "Nie moja wina, że w dzisiejszych czasach policja jest taka ułomna i znajść mnie nie umie"  - miała napisać [pisownia oryginalna - red.]. 

Co więcej, nastolatka pisała również w jakiej dzielnicy Białegostoku przebywa. Policyjny ekspert w rozmowie z WP.pl tłumaczy jednak, że informacja ta wcale nie ułatwiła poszukiwań. Funkcjonariusze nie mogli namierzyć lokalizacji logowania, ponieważ nie było przesłanek przestępczych - podejrzeń o uprowadzenie, molestowanie czy zagrożenie życia. Tylko w takich sytuacjach funkcjonariusze mogą zlokalizować poszukiwaną osobę. 

Więcej o:
Komentarze (650)
Po 10 dniach 14-letnia Natalia wróciła do domu. W sieci pisała: "policja znajść mnie nie umie"
Zaloguj się
 • geraldine2015

  Oceniono 171 razy 139

  eader>

  14 lat, a znajomość języka polskiego na poziomie przedszkola.

 • lubicz56

  Oceniono 112 razy 94

  Za rok zacznie sie profesjonalnie szlajać po galeriach, za dwa lata zostanie matka a za trzy wyladuje w jakims wiejskim burdelu za Odra. W wieku lat dwudziestu bedzie stara, zmeczona zyciem, dziwka.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 105 razy 81

  Rodzicom gratulujemy dziecka. A dziecku, że tak ją wychowali rodzice.

 • synanki

  Oceniono 76 razy 66

  i piękna i mądra...zrobi karierę,ale zaczynam się martwić o emeryturę.

 • lubicz56

  Oceniono 87 razy 63

  Gdybym ja swego czasu taki numer wykrecil w domu to przez tydzień jadlbym przez slomke. 4 razy w zyciu dostalem lomot w domu i pomimo sześćdziesiatki na karku pamietam dokladnie za co. Po prostu czasami, w pewnych sytuacjach, stare "metody wychowawcze" nie dadza sie zastapić.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 80 razy 60

  niech rodzice-patole zapłacą za szczyla - i bez zapomogi z MOPS-u przez 5 lat

 • slawinskim

  Oceniono 72 razy 58

  Co więcej, jak rozumiem jest spora szansa, że rodzice biorą na nią 500+, tak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX