Nieznajomy mężczyzna wszedł za chłopcem do mieszkania w Bydgoszczy. Szuka go policja

Jakie zamiary miał mężczyzna, który podążał za chłopcem do domu, a następnie wszedł za nim do mieszkania w Bydgoszczy? Na szczęście w domu znajdowała się mama dziecka, która przegoniła nieproszonego gościa. Sprawą zainteresowała się policja.

Do sytuacji doszło w środę w Bydgoszczy. Pierwotnie poinformowała o niej Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 64 na Osowej Górze [bydgoskie osiedle – przyp. red.].

„UWAGA RODZICE!!! (BARDZO WAŻNE) Wczoraj za uczniem naszej szkoły szedł obcy mężczyzna, wszedł za dzieckiem do mieszkania, na szczęście mama była w domu i przegoniła go. (…) Prosimy o ostrożność i rozmowę z dziećmi, przede wszystkim tymi, które same wracają do domu” – napisali, przestrzegając innych rodziców.

Jak poinformował „Gazetę Pomorską” komisarz Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, policjanci dostali zgłoszenie o sytuacji w piątek o godzinie 9.00 od jednego z rodziców ze szkoły. Jednak już wcześniej wiedzieli o incydencie. - Policjanci monitorujący Internet najpierw sami wyłapali taką informację, już w czwartek - poinformował. Teraz funkcjonariusze spróbują dowiedzieć się, kim był mężczyzna. - Po pierwsze policjanci muszą dotrzeć do szkoły oraz próbować ustalić konkretne miejsce, w którym miało dojść do zdarzenia - mówi kom. Słomski. - Potem w grę wchodzi zabezpieczenie monitoringu i dalsze czynności wyjaśniające.

Więcej o:
Komentarze (59)
Nieznajomy mężczyzna wszedł za chłopcem do mieszkania w Bydgoszczy. Szuka go policja
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 30 razy 16

  Na okolicznych plebaniach sprawdzali? Bo pakowanie się kleru do mieszkań bez zaproszenia to stały zwyczaj. Kiedyś nie zdążyłem jeszcze otworzyć drzwi takiemu jednemu "po kolędzie", to sam złapał za klamkę i zaczął nie proszony włazić się do środka. A jaki był zdumiony, jak pogoniłem pasożyta!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 20 razy 6

  Jakiś zdziczały ksiądz? Podobno wśród kleru objawiła się nowa choroba: pedofilia natrętna, wywołująca na światło dzienne klechów z parafialnych nisz i zachrystii

 • ceppisowski

  Oceniono 22 razy 6

  Klecha przyszedl na kolede, a ze chlpoiec byl ładny to chcial poza kolejnoscia

 • czegotychcesz

  Oceniono 4 razy 4

  Miała szczęście, że dał się przegonić, inaczej mogłoby być różnie !

 • labeo

  Oceniono 8 razy 4

  Ksiądz wcześniej zaczął chodzić po kolędzie.

 • rasta-mw

  Oceniono 14 razy 4

  nie taki obcy, parafianie go znają, choć w przebraniu ( takiej czarnej sukience )

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX