Szczęśliwy finał poszukiwań 16-latki. Policja odnalazła Jagodę z Przeworska

Policja odnalazła zaginioną Jagodę z Przeworska. 16-letnia dziewczyna przebywała w Rzeszowie, w mieszkaniu swojej koleżanki.

Szczęśliwy finał poszukiwań 16-letniej Jagody M. z Przeworska (woj. podkarpackie). Dziewczyna zaginęła w Sylwestra - wyjechała do znajomych na imprezę i nie wróciła do domu przez kilka kolejnych dni. W piątek w godzinach porannych policjantom udało się ją odnaleźć.

Odnaleziono 16-letnią Jagodę Motykę. Dziewczyna jest cała i zdrowa

Jak podaje portal rzeszow-news.pl, 16-latka przebywała u koleżanki mieszkającej w Rzeszowie. 31 grudnia dziewczyna pojechała do Łańcuta, gdzie wraz ze znajomymi miała przywitać nowy rok. Po imprezie sylwestrowej miała wrócić do domu, jednak nie nawiązała ze swoją rodziną kontaktu, dlatego w środę 2 stycznia jej ojciec zgłosił zaginięcie. Policjanci podejrzewali, że mogła pojechać do Rzeszowa, gdzie uczęszcza do szkoły i mieszka w internacie. Dziś o 7:30 policjantom udało się ją odnaleźć. - Jest cała i zdrowa - powiedział Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie

Więcej o:
Komentarze (85)
Szczęśliwy finał poszukiwań 16-latki. Policja odnalazła Jagodę z Przeworska
Zaloguj się
 • timbwolf3

  Oceniono 38 razy 34

  Kiedyś był problem z budkami telefonicznymi, rozmowami międzymiastowymi itp teraz wystarczy wysłać sms, jak się telefon wyładował, to chłopak pożyczy. Ale z zapamiętywaniem czegokolwiek jest problem bo przecież wszystko jest w srajfonie. Do tego numer do rodziców to aż 9 cyfr! Jak żyć?

 • white_lake

  Oceniono 38 razy 32

  nastolatki mnie przerażają, ta ich bezmyślność i kompletny brak odpowiedzialności,
  jakby w dzisiejszych czasach problemem był krótki telefon czy SMS do rodziców z informacją, gdzie się jest

 • u2_pati

  Oceniono 25 razy 23

  Szesnastolatka przebywała w mieszkaniu koleżanki? Czy ta koleżanka jest pełnoletnia i mieszka sama, czy raczej jest również nastolatką i mieszka z rodzicami? Bo jeśli rodzice rzeczonej koleżanki ugościli tak szczodrze pannicę, to coś nie halo z tymi dorosłymi.

 • sztucznypolak

  Oceniono 26 razy 22

  Albo tak glupia, ze nie pomyslala, co przezywaja rodzice.
  Albo cos chciala im pokazac.

 • yaspiman

  Oceniono 21 razy 17

  a teraz policja powinna wystawić rodzicom rachuneczek za prowadzenie poszukiwań.
  może wtedy zamiast przeliczać 500+ zajmą się wychowanie dziecka.

 • piotras01

  Oceniono 22 razy 16

  Czy o każdej panience na gigancie trzeba całą Polskę informować ?

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy 15

  Jeszcze ze trzy-cztery podobnie DRAMATYCZNE artykuły o "zaginionych" małolatkach które tak naprawdę idą w zug na "giganta" i obudzicie w ludziach taką ZNIECZULICĘ, że szkoda gadać...

 • libero1963

  Oceniono 22 razy 10

  Co to za zwyczaj. Wczoraj facjata była widoczna, dziś zamazana. Dobry wp.....l na goła d....ę, potem dodatkowa praca, na poczatek sprzatanie internatu i komisariatu z tytułu zwrotu kosztów. I info w papierach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX