Opolskie. Na trasie Opole-Nysa zderzyło się pięć samochodów. DK46 częściowo zablokowana

Wypadek na drodze krajowej 46. Na wysokości miejscowości Dąbrowa wprowadzono ruch wahadłowy. Przejazd na trasie Opole-Nysa może być znacznie utrudniony.

Na drodze krajowej nr 46 o godzinie 6:30 doszło do poważnej kolizji. W wypadku na drodze Opole-Nysa uczestniczyło pięć samochodów. DK46 została częściowo zablokowana.

Wypadek pięciu samochodów na DK46. Wprowadzono ruch wahadłowy


Przyczyną kolizji pięciu pojazdów było prawdopodobnie drzewo powalone na drogę, jednak policja wciąż ustala szczegóły zdarzenia. Szczęśliwie, w zderzeniu nikt nie został ranny, jednak jedna strona drogi została zablokowana, a na trasie prowadzony jest ruch wahadłowy. Na miejscu pracowało 7 jednostek straży pożarnej.

Komentarze (4)
Opolskie. Zderzyło się pięć samochodów. DK46 częściowo zablokowana
Zaloguj się
  • cmok_wawelski

    Oceniono 3 razy 1

    Za każdym razem kiedy wpadam do Polski jestem w szoku jak agresywnie (a nie defensywnie) się w Polsce jezdzi.
    W USA np. zasada jest prosta: na kazde 10 mil predkosci odstep ma byc na 1 samochod. W Polsce jazda na zderzaku gdzie ludzie nie daja sobie zadnych szans na reakcje (jak w powyzszym przypadku jazdy 'w koilumnie na sztywnych holach') - to niestety norma.
    Niesprawny jest tez system punktowy. W USA za kazdy punkt karny O/C skacze w gore na czasami TRZY LATA! Ma to ten efekt, ze bezpieczna DEFENSYWNA jazda sie po prostu oplaca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX