Ratownicy walczyli o życie. W tym czasie ktoś zostawił im kartkę - "Wyłącz, baranie, migacz!"

Ratownicy z pogotowia w Poznaniu po powrocie z akcji do ambulansu zastali niemiłą niespodziankę. Ktoś wetknął za klamkę pojazdu kartkę z pretensjami o włączony migacz.

Sprawa została opisana przez Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu. Z opisu wynika, że w czasie, gdy ratownicy pomagali pacjentowi, ktoś umieścił za klamką ich ambulansu kartkę z napisem - "Wyłącz, baranie, migacz!!!". Dalsza treść listu jest następująca: "Dlaczego zostawiasz włączony migacz, który w ciemności daje po oczach? Zwariowałeś?!".

"Informujemy, że światła te służą do oznakowania pojazdu w terenie zabudowanym, gdzie postój pojazdu jest zabroniony oraz do ostrzegania innych uczestników ruchu o niebezpieczeństwie. W związku z powyższym ratownik medyczny pseudonim 'BARAN' nie wyłączy świateł w przyszłości i będzie nadal z nich korzystał w takich sytuacjach" - czytamy w poście pogotowia na Facebooku. Ratownicy zwracają uwagę, że pacjent, któremu pomagali, znajdował się w "stanie zagrożenia życia".

Więcej o:
Komentarze (217)
Poznań. Ktoś zostawił kartkę ratownikom pogotowia. "Wyłącz, baranie, migacz!"
Zaloguj się
 • Marco B.

  Oceniono 101 razy 81

  Uwielbiam tych jaśniepanów i jaśniepanie co im wszystko przeszkadza. Karetki i śmieciarki, że jeżdżą i zatrzymują się w dziwnych miejscach, tramwaje i autobusy, że ruszając z przystanków za bardzo hałasują, że ulica jest za blisko, że sąsiedzi mają małe dziecko, że starsza pani z dołu ma psa, że w mieście jest lotnisko, więc i samoloty nad miastem latają, że korki, bo na fitness nie można szybko dojechać, że 100 m. dalej pod szkołą ich dzieci nie ma wystarczająco dużo miejsc do parkowania, że sąsiad w garażu podziemnym za blisko zostawił auto i inne takie. Do takich żadne argumenty nie trafiają, poza jeszcze większym chamstwem, niż oni sami prezentują.

 • kuwakaztanowa

  Oceniono 49 razy 43

  Do ratowników : Tak trzymać , a bezmózgi zawsze się znajdą !
  Mimo wszystko dużo dobrego w Nowym Roku !!!

 • marek.krajewski63

  Oceniono 55 razy 39

  Wszystko jak najbardziej poprawne. Pan co zostawil karteczke jest reprezentantem katolickiego narodu o najwyzszych standardach moralnych. Tacy wraz z Mateuszkiem beda chrystianizowac zdeprawowana Europe Zachodnia.

 • czechy11

  Oceniono 33 razy 29

  Ten naród schamiały prostacki nieznający słów dziękuje, przepraszam ani uśmiechu, który za swoich reprezentantów wybiera Andrzeje Dudy, Kukizy, Kaczyńskich lubi die taplać w kloace podłości i szambie. To kraj frustratów półgłówków, chłopów pańszczyźnianych i homo sovietikus, którzy brzydzą się tym co ludzkie, humanitarne, normalne.

 • rdt

  Oceniono 26 razy 26

  Szacunku i godnego wynagrodzenia dla ratowników w 2019!

 • siekier35

  Oceniono 30 razy 22

  ale poszedł do kościółka!
  a Wy Banany w eR- ce tylko życie ratujecie
  wstyd
  najpierw walnij zdrowaśkę a potem ratuj
  Szacun Bracia,w dupie miejcie
  mniej wyjazdów,podwyżki i generalnie co by Was było mniej :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX