Kamil Dąbrowa opisał konkurs na rzecznika - test wiedzy o stolicy. Znika ze "Szkła kontaktowego"

Kamil Dąbrowa rozwiał wątpliwości, co do swoich dalszych planów. Wiemy już, że od 1 stycznia będzie rzecznikiem warszawskiego ratusza, teraz uściślił, co dalej z jego udziałem m.in. w "Szkle Kontaktowym".

Dziennikarz Kamil Dąbrowa, w przeszłości m.in. dyrektor Programu I Polskiego Radia, od 1 stycznia 2019 roku będzie rzecznikiem warszawskiego ratusza, a co za tym idzie - także Rafała Trzaskowskiego.

Dąbrowa został na to stanowisko wyłoniony w konkursie rozpisanym przez warszawski ratusz. W uzasadnieniu, jakie trafiło do mediów, że dziennikarz "spełnił w najwyższym stopniu wymagania stawiane podczas rekrutacji".

Jednocześnie główny zainteresowany, poprzez Twittera, postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości co do jego przyszłości, zwłaszcza że jest jednym z komentatorów "Szkła kontaktowego" czy też prezesem Meloradia.

Jak napisał Dąbrowa, w drugim etapie konkursu na rzecznika oprócz niego były jeszcze cztery osoby, a o wyniku decydował test wiedzy o Warszawie.

Jednocześnie przekazał, że 31 grudnia rozwiązuje umowę z Eurozetem i przestaje pełnić funkcję Redaktora Naczelnego oraz Dyrektora Programowego Meloradia. Dąbrowa rezygnuje też z komentowania w "Szkle kontaktowym" w TVN24.

Więcej o:
Komentarze (226)
Kamil Dąbrowa rezygnuje ze "Szkła Kontaktowego" i Meloradia. Od 1 stycznia będzie rzecznikiem Trzaskowskiego
Zaloguj się
 • kaktus118

  Oceniono 94 razy 70

  No patrzcie, rzecznik nie z klucza partyjnego, albo rodzinnego? Konkurs? To tak można?

 • cacadux

  Oceniono 75 razy 53

  I to jest klasa. Coś rzadkko dzis spotykanego. Szacunek dla Trzaskowskiego że wybrał rzecznika w konkursie a nie jakiegos przydupasa misiewicza. A kręciło sie ich tam na pewno całe tabuny palantów typu: no jak to, tak bardzo ci Rafał pomagałem przy wyborach a ty teraz nic dla mnie nie masz ?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 65 razy 51

  Trzaskowski nie zatrudnił szwagra po ogrodnictwie?
  Żaden pisior tego nie pojmie :-)

 • czeslaw.emilian.sarna

  Oceniono 65 razy 41

  Kamil Dąbrowa z niczego nie rezygnuje. Swoją postawą zwraca na siebie uwagę, od dawna zdobywa uznanie. Jest człowiekiem przygotowanym i sprawdzonym do działania w sferze publicznej z honorem, godnością i kompetencjami, a tym samym i z ambicjami, które zarówno jemu osobiście , jak i Ratuszowi zapewnią wiele pożytku. Na takich ludziach zawieść się nie można! Nie znaczy to wcale, że nie spotkają go przejawy zawiści. One już są pod tą informacją w postaci tzw. komentarzy. Jestem przekonany, że to doskonała nominacja dla Warszawy.
  Powodzenia, Panie Redaktorze!

 • al48

  Oceniono 51 razy 35

  Gratulacje panie Kamilu !

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 43 razy 29

  Żałuję,że w "Szkle kontaktowym" nie będzie p.Kamila.,ale trudno , jest szansa na rzetelnego Rzecznika Prezydenta Warszawy.

 • miniorek

  Oceniono 24 razy 18

  Jakby prezydentem został niejaki Jaki to rzecznikiem byłby pewnie Marian Kowalski. Bez żadnego trybu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX