Sprawcy pobicia w Dąbrowie Górniczej poszukiwani. Policja publikuje nagranie z monitoringu

Trzech agresywnych mężczyzn obok jednego ze sklepów w Dąbrowie Górniczej pobiło dwie osoby. Policja poszukuje napastników i publikuje nagranie z monitoringu.

Policjanci z z Komisariatu Policji w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowicach poszukują trzech mężczyzn w wieku 20-25 lat. Przed drugą w nocy 28 października przyszli oni przed sklep przy ul. Stacyjnej w Dąbrowie Górniczej. Pobili tam dwie osoby i poszli dalej.

Policja, by dotrzeć do sprawców opublikowała nagranie z monitoringu. Widzimy na nich jak jeden napastników najpierw uderza stojącego przy ścianie mężczyznę głową, następnie kolejny agresor okłada ofiary pięściami. 

"Dwóch ze sprawców ubranych było w bluzy z zaciągniętymi na głowę kapturami, z których jeden miał jasne spodnie, a drugi ciemne. Trzeci z nich ubrany był w jasny sweter i jasne spodnie" - czytamy w policyjnym komunikacie. Sprawcy mają szczupłą budowę ciała i ok. 175-180 cm. 

Więcej o:
Komentarze (30)
Dąbrowa Górnicza. Policja poszukuje sprawców pobicia w Dąbrowie Górniczej
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 40 razy 22

  Trzech patryjotycznych młodzianków, natchnionych Duchem Świętym przy występach w Dąbrowie ks. Międlara i jego Rybaka, postanowili napomnieć dwóch Ojkofobów w rurkach, by nie zaśmiecali naszego pięknego, powstałego z kolan Kraju!

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 23 razy 17

  Wolscy patrioci wyklęci nie po to wstali z kolan, żeby wpierdzielu nie wpuszczać swobodnie!

 • wawiak57

  Oceniono 20 razy 12

  Złapać i utylizować.

 • martinez027

  Oceniono 20 razy 12

  znaleźć scierwa i zaaplikować profilaktycznie 9 gram ołowiu w potylice...

 • lodzermensz1

  Oceniono 13 razy 11

  <<Dwóch ze sprawców ubranych było w bluzy z zaciągniętymi na głowę kapturami, z których jeden miał jasne spodnie, a drugi ciemne.>>
  No tak to wygląda 90% kwiatu patriotycznej młodzieży kibolsko-oenerowsko-dresiarskiej. Tych klonów zwyczajnie nie da się odróżnić od siebie.

 • van_norden

  Oceniono 9 razy 9

  2 miesiące trwało "zabezpieczanie" monitoringu?

 • darino

  Oceniono 9 razy 7

  28 października ?! I policja już zaczęła poszukiwania ?! Wow, co za szybkość !

 • djarev

  Oceniono 13 razy 7

  Z nagrania wynika, że pobito 3 osoby.

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 8 razy 6

  Gratulacje dla policji po 2 miesiącach udostępnili nagranie a to faktycznie szybciej niż np pół roku od wydarzenia, żeby jeszcze posłać ich do szkoły to by nauczyli się jeszcze liczyć. Moim zdaniem pobito trzy osoby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX