Komentarze (45)
Netflix i Black Mirror "Bandersnatch". Fenomen wyborów w grze, która jest filmem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • walkirrr

  0

  nudna kupa dla bezmózgowców. Pierdy o braku wolnej woli i sterowaniu decyzjami człowieka z zewnątrz

 • bene_gesserit

  Oceniono 4 razy 0

  Co za dziwaczny, przefatalny i zły po prostu sposób pisania. Ten dziwny szyk, powykręcane zdania, te kalki z angielskiego, zagubione wątki - Kacperku, naucz się pisać, potem pisz, albo niech ci to jakiś starszy litościwy redaktor przepisze na nowo, bo nie da się tego czytać. Zęby bolą, oczy i cała reszta.

  "Trzeba oddać twórcom - namieszali niemało, wyprowadzając na szersze wody interaktywny film, dorzucając do niego wszystko to, co powstało wcześniej w powszechnej kulturze."

  [...]za użyciem myszki pada czy pilota, wraz z postępem akcji, decydujemy, które płatki śniadaniowe zje bohater, po najbardziej ekstremalne przypadki"

  "Na tego typu przykładach to jednak nie koniec - bo abstrahując od swojego małego entuzjazmu wobec produkcji Netflixa (spędziłem przy niej dwie godziny) - "Bandersnatch" za sprawą zasięgu platformy trafił w te mroczne struny większej liczby osób"

  I tak dalej, i tak dalej i tak dalej. I tak fatalny tekst wisi na "jedynce', borze ty mój.

 • emeni

  Oceniono 5 razy -1

  Dla mnie to było jak niekończące się intro w liniowej grze, która wymaga od gracza klik co 10 minut, celem przedluzenia nudnawego intra. Zrezygnowalam w momencie kiedy zostala mi opcje - zabij ojca, albo idz.d0 psychiatry, u ktorej bylam juz 3 razy. To moze byc ciekawy film dla osob, ktore nigdy nie graly w gry, zwlaszcza rpg.

 • veni.vici

  Oceniono 7 razy -1

  tak oto film przestał być sztuką a wrócił do swych jarmarcznych korzeni

 • extrafresh

  Oceniono 15 razy -1

  Wolę Wiadomości TVP.

 • qwerfvcxzasd3

  Oceniono 6 razy -2

  autor wychodzi z założenia, że każdy opłaca netflixa i go to zainteresuje, ewentualnie zaloguje się z ciekawości.
  nie, nie warto. ja odpalam miesięczny próbny abonament raz na rok, oglądam dosłownie 5-10 filmów kinowych, które są warte uwagi i kasuję konto.
  kilkukrotnie próbowałem oglądnąć ich oryginalne produkcje i już tego nie robię. filmy z logo netflixa to kino klasy D - biedne scenariusze, fatalna reżyseria, słabi aktorzy. nawet te niby wysokobudżetowe produkcje są beznadziejne.
  opisywanego filmu nawet na próbę nie kliknę - sorry netflixie, może tym razem jest super, ale zbyt często było rozczarowanie, więc szkoda mi już czasu.

 • billyboy1943

  Oceniono 5 razy -3

  bełkot,bzdety i.....kamieni kupa!!!

 • golass

  Oceniono 3 razy -3

  ciekawy eksperyment, nudny film. niedlugo po polowie mialem juz dosc i podawalem odpowiedzi, ktore zrozumialem, ze zaprowadza mnie do finalu najkrotsza droga.

 • dziekuje-za-uwage

  Oceniono 4 razy -4

  Nikt nie klika na reklamy, to chowacie je jako "artykuły".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX