Dwa włamania w Święto Niepodległości. Złodzieja wciąż nie ujęto. Apel do mieszkańców Gliwic

Do włamań doszło w Święto Niepodległości, ale policja dotąd nie odnalazła złodzieja. Teraz gliwiccy funkcjonariusze publikują jego wizerunek i proszą o pomoc w zlokalizowaniu go.


Policja z Gliwic dotąd nie odnalazła złodzieja, który 11 listopada dokonał dwóch włamań przy ul. Na Piasku. Przy pierwszym wyłamał drzwi klatki schodowej i do piwnicy, kradnąc rower wart 1,5 tysiąca złotych.

Później, tego samego dnia, włamał się do serwerowni, skąd zabrał rejestrator monitoringu wyceniany na dwa tysiące złotych.

Dopiero teraz policjanci z Gliwic opublikowali wizerunek mężczyzny, prosząc o pomoc każdego, kto może pomóc w jego namierzeniu.

O swoich podejrzeniach co do tożsamości podejrzanego można informować III Komisariat Policji w Gliwicach. Telefoniczny kontakt całodobowy: 32 239 03 00, e-mail: kp3@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Więcej o:
Komentarze (61)
Gliwice. Policja szuka złodzieja, publikuje jego wizerunek. Włamań dokonał w Święto Niepodległości
Zaloguj się
 • quinquedactylus

  Oceniono 15 razy 9

  Sprawność ZOMO jest porażająca.
  Kulsony sami, własnej ręki we własnej dudzie by nie znaleźli.

 • c.t.k

  Oceniono 9 razy 7

  Jak znam życie internauci namierzą go bardzo szybko.Proponuję więc odwrócić układ:najpierw internauci-potem policja.

 • ziggybam

  Oceniono 13 razy 5

  Od razu widać z twarzy, że to dzielny patriota, ciężko pracujący nawet w Święto Niepodległości i upominający się o swoje od elit "bo mu się należało". Jak poprze publicznie prezesa, to i stanowisko w spółce dostanie.

 • wmr2000

  Oceniono 9 razy 5

  Gdy okradli policjanta to zdjęcia były opublikowane już po kilku godzinach

 • antropoid

  Oceniono 10 razy 4

  ŚN to dobra data dla przestępców - bo policja wtedy zaprzęgnięta do ochrony PiSich szkodników włóczących sie po ulicach razem z faszystami.

 • staszek_ptaszek

  Oceniono 10 razy 4

  Chłopaki z MO uczą się ochrony miesięcznic smolońskich, rządowych parad katofaszystów, ściganiu opozycji i elementu wrogiego narodowi to i nie mają czasu na jakieś tam drobne wykrczenia! Suwerenowi nic nikt nie ukradnie bo nic nie ma, a bogaty niech sam się martwi bo to jego sprawa, po co jest bogaty?!

 • kilona.6

  Oceniono 3 razy 3

  Sprawność policji jest oszałamiająca. Do nas dokonano włamania 13/14 października br. Skradziono trochę biżuterii i ogromną kolekcję znaczków pocztowych z Janem Pawłem II z całego świata w 16 albumach typu DAVO, wartą ZDECYDOWANIE WIĘCEJ niż jakiś rower i rejestrator monitoringu. Kilka dni temu z prokuratury przyszło pismo, że sprawę umorzono. Dodam, że zdarzenie miało miejsce w Głubczycach, a więc ok. 70 km od Gliwic. Nie wiem jakie czynności dokładnie podjęła policja, ale ślady biologiczne wysyłali do Opola ponad miesiąc. Tego samego dnia złodzieje obrobili też inne mieszkanie. Jest to już któreś już włamanie na naszym osiedlu na przestrzeni ok. 13-15 lat i zawsze brak winnych włamań. Nigdy nie wykryto sprawców. Ja mam wrażenie, że policja jest tak słaba, że albo nie umie albo wcale nie zależy jej na znalezieniu sprawców.

 • jerzysm42

  Oceniono 5 razy 3

  Sprawę powinien wyjaśnić IPN.
  W Święto Niepodległości mógł włamywać się tylko jakiś wyklęty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX