Poszukiwana od niedzieli 13-letnia Zuzanna S. odnaleziona w Gdańsku. "Cała i zdrowa"

Szczęśliwy finał poszukiwań 13-letniej Zuzanny. Dziewczyna została odnaleziona w dzielnicy Osowa w Gdańsku.

"13-latka cała i zdrowa odnalazła się dziś wieczorem w rejonie dzielnicy Gdańsk Osowa. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, policjanci sprawdzają gdzie nastolatka przebywała w ciągu ostatnich dni oraz czy nie doszło  do przestępstwa na jej szkodę" - informuje nas asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Ucieczka 13-letniej Zuzanny

13-latka ostatni raz była widziana 23 grudnia przy Galerii Bałtyckiej. Poszukiwania były bardzo intensywne. - Sprawdzamy każdą informację, która spływa z mediów społecznościowych, są też telefony do policjantów. Sprawdzamy konkretne adresy. Już w dniu zaginięcia policjanci przekazali też informację o zaginięciu do komunikacji miejskiej. Wszelkimi drogami próbujemy odnaleźć dziewczynkę - mówiła w czwartek w rozmowie z Gazeta.pl asp. Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wiadomo, że 13-latce wcześniej zdarzały się ucieczki. - Moja córka uciekała z domu, ale zawsze w ciągu kilku pięciu godzin udawało mi się ją namierzyć. Teraz jest inaczej. To taki nastoletni bunt, ale również kwestia towarzystwa, w które wpadła moja córka - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl Paweł, ojciec 13-letniej Zuzanny. - Nie masz się czego obawiać. Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas - apelował do córki mężczyzna.

Jak podaje policja, funkcjonariusze będą ustalali również, dlaczego dziewczyna uciekła z rodzinnego domu.

Więcej o:
Komentarze (322)
Poszukiwana od niedzieli 13-letnia Zuzanna S. odnaleziona w Gdańsku
Zaloguj się
 • zosia_2016

  Oceniono 48 razy 32

  Współczuję rodzicom - jedne zdjęcia twarz aniołka, na innym wstępuje diabełek...

 • czarna_zoska

  Oceniono 25 razy 21

  Moje mądre i rozsądne dziecko w 2 klasie gimnazjum dostało takiej głupawki ze o mało jej nie zwiazalam i nue zamknęlam w pokoju. Wystawiala nasze nerwy na ciezka probe. Bylismy w szoku jak normalna fajna mądra dziewczynka zgłupiała nagle i z zaskoczenia. To już mińęlo a córka prosi aby jej nie przypominać tego okresu z jej życia. Teraz sie z tego smiejemy ale było ciężko.

 • yan57

  Oceniono 25 razy 19

  Ooo cała Polska odetchneła z ulgą ...odnalazła się mała gó...ara która bawi się w dorosłe życie ...

 • yosemitesam

  Oceniono 20 razy 16

  Jak to łatwo zgnoić dzieciaka na forum, kompletnie nie mając pojęcia co było przyczyną ucieczki.
  A nie przyszło jednemu z drugim do głowy, że to może rodzice dzień w dzień drą się na siebie z byle powodu i w związku z tym dziecko - nie chcąc być w centrum tych kłopotliwych i stresujących wydarzeń - ucieka do swojej najlepszej przyjaciółki, gdzie znajduje spokój i rodzinną atmosferę? Ja osobiście znam taki przypadek...

 • azx67

  Oceniono 26 razy 16

  "Nie masz się czego obawiać i możesz wrócić". Czy coś takiego powiedziałby rodzic, któremu dziecko ufa i się go nie boi?

 • jerzytop

  Oceniono 42 razy 14

  I za parę dni a może tyg od nowa . Tak gó...ara robi sobie żarty a gdy np w tym czasie naprawdę jakas nastolatka zostanie porwana trzeba będzie podzielić ludzi aby szukali naprawdę porwanej i gó...ary która lubi sobie pobyć poza domem .
  Tatuś powinien zwrócic cały koszt poszukiwań

 • iwa7

  Oceniono 41 razy 13

  "Nasz dom jest zawsze otwarty, w każdej chwili możesz do niego wrócić. Nie będzie żadnej kary, po prostu wróć do nas - apelował do córki mężczyzna." - to słowa do 13-letniej dziewczynki?
  To brzmi jakoś złowrogo. Coś tu nie gra...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX