Mikołów. W czasie świąt trzy osoby zmarły po zażyciu dopalaczy. Zatrzymano podejrzanych

Jedna osoba usłyszała zarzuty, a dwie kolejne zatrzymano w związku ze śmiercią trójki osób w Mikołowie (woj. śląskie). Zmarły one 25 i 26 grudnia, prawdopodobnie z powodu zażycia dopalaczy.

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia w mieszkaniach w Mikołowie znaleziono ciała 35-letniej kobiety i 22-letniego mężczyzny. 26 grudnia w nocy 23-latek zgłosił się do szpitala. Zmarł kilka godzin później. Wszystkie trzy osoby prawdopodobnie zażywały dopalacze - podaje katowicka "Gazeta Wyborcza". 

Troje zmarłych nie było znajomymi i nie zażywało dopalaczy razem. Jednak na razie policja nie wyklucza innego związku.

W związku ze sprawą postawiono już zarzuty. - Zostali zatrzymani trzej mężczyźni. Jeden z nich usłyszał już zarzut wprowadzania do obrotu środków psychoaktywnych. Z kolejnymi osobami będą wykonywane czynności procesowe - mówiła w rozmowie z TVN24 Monika Bartecka z mikołowskiej policji. 

Policja na razie nie ujawnia, jak trafiła na trop zatrzymanych osób. 

Więcej o:
Komentarze (53)
Mikołów. W czasie świąt trzy osoby zmarły po zażyciu dopalaczy
Zaloguj się
 • herbicyd212

  Oceniono 12 razy 10

  Najbardziej smutne w tym wszystkim jest to, że mimo tylu ostrzeżeń niektórzy wciąż uważają, że z nimi będzie inaczej. To tak, jakby oczekiwać, że trutka na szczury w końcu okaże się cukierkiem.

 • lcf7519

  Oceniono 13 razy 7

  Niech działa dobór naturalny.

 • yosemitesam

  Oceniono 6 razy 6

  Nie wiem co trzeba mieć między uszami, żeby aplikować sobie jakieś gowno niewiadomego pochodzenia i nieznanego oddziaływania- zwłaszcza że przypadki zgonów po dopalaczach do rzadkości nie należą. Jakoś mi ich nie żal.

 • acototak

  Oceniono 5 razy 5

  Kompot z suszu

 • secateur

  Oceniono 13 razy 5

  Bardzo dobra wiadomość. Nowi laureaci Nagrody Darwina zawsze w cenie, a zdrowa tkanka społeczna wyczyszczona z mętów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX