Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą jutro czynne?

Czy jutro sklepy będą otwarte? - takie pytanie zadają sobie wszyscy ci, którzy chcą przygotować się do organizacji imprezy sylwestrowej jeszcze przed końcem tygodnia. Czy 30 grudnia to niedziela handlowa?

30 grudnia to niedziela handlowa - tak wynika z obowiązujących przepisów, zgodnie z którymi w grudniu 2018 roku wypadają aż cztery niedziele handlowe. Oznacza to, że jutro będziemy mogli coś kupić zarówno w galeriach handlowych, jak i w supermarketach, takich jak Biedronka, Lidl czy Tesco. Pamiętajmy jednak, że po tej niedzieli czeka nas długa przerwa od zakupów w ostatni dzień tygodnia.

Niedziele handlowe 2019. Jakie zmiany czekają nas od przyszłego roku?

Pamiętajmy, że od stycznia 2019 roku ograniczenie handlu w niedziele będzie bardziej restrykcyjne. Od początku kolejnego miesiąca będziemy musieli się przyzwyczaić, że sklepy będą otwarte tylko w jedną niedzielę w miesiącu. Od stycznia niedzielą handlową będzie ostatnia niedziela każdego miesiąca. Wyjątkowymi pod tym względem miesiącami będą kwiecień i grudzień, w trakcie których liczba niedziel handlowych zostanie zwiększona z uwagi na Wielkanoc i święta Bożego Narodzenia

Więcej o:
Komentarze (15)
Niedziele handlowe 2018. Czy sklepy będą jutro czynne?
Zaloguj się
 • andrew1507

  Oceniono 12 razy 10

  Po wygranych wyborach w 2019 r anulujemy zakaz handle w niedziele .

 • andrew1507

  Oceniono 10 razy 8

  Wyp...my kato-pisbolszewie na zbity pysk w kazdych wyborach, to jest proste. Idziemy gremialnie do glosowan I karczujemy pis. Dude tez....

 • xxq

  Oceniono 8 razy 6

  A kiedy będą kartki na mięso ?

 • lusjola

  Oceniono 7 razy 3

  Panie Redaktorze UZ pozdrawiam Cię serdecznie bo gdyby nie TY nie wiedziałabym że jutro mogę iść do sklepu. To wszystko przeciw wpisom tym z góry i dołu (jak się to nazywa- troll bo internauta na pewno nie) Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę szczęśliwego Nowego Roku.!!!

 • hdtvpolska

  Oceniono 11 razy 3

  Zlikwidować wolne od handlu niedziele NATYCHMIAST !!!

 • piescia_i-kijem.zwalczaj.pis

  Oceniono 1 raz 1

  słuchajcie, we wtorek chcę iść do Żabki, ale nie wiem, czy wtorki są handlowe?
  Ktoś może wie?

 • c.t.k

  0

  Každá trampota má svou mez

 • pab-blo

  Oceniono 7 razy -3

  Yes, Yes, Yes! Niezłomny UZ niczym J-23 znowu nadaje i zadaje fundamentalne pytania o handlowość niedziel i udzielając na nie jakże precyzyjnych odpowiedzi. Dzięki Tobie ciemna gawiedź nie będzie się bez sensu błąkała po dzielni tylko dziarsko podąży do centrów handlowych. Dziękujemy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX