Komentarze (388)
Abp Gądecki straszył ideologią na pasterce. Padły słowa o aborcji, gender i seksualizacji dzieci
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • leszekk73

  Oceniono 19 razy 19

  A najgorsza to ta edukacja seksualna. Kiedyś ksiądz sobie spokojnie dzieci bzykał i nikt nic nie mówił. A teraz to te wyedukowane ludzie zaraz krzyczą, że to pedofilia jakaś. A to żadna pedofilia. To tradycja... Co nie, panie Gądecki? Same problemy z tymi ludźmi teraz...

 • lot23

  Oceniono 24 razy 18

  To że ktoś wierzy w świętego Mikołaja to jest nic i mały pikuś w porównaniu z wiarą w religie, kościół, świętych, kler,swieta , itp brednie - bo wiara w religie to jest dopiero przekręt dla dzieci i dorosłych, oraz największe umysłowe zacofanie, ciemnota, szaleństwo, terror itp. które to są priorytetami klerykalnej mafi watykanu gdzie w zmyslonej bajce bóg rodzi syna na ziemi po to żeby jakieś głupki go zabiły - takich bredni i buractwa to nie ma w żadnej mitologii i tam żadni bogowie nie zostali pokonani czy zabici przez religijnych fanatyków.-
  I O ILE MOŻNA ZROZUMIEĆ TYCH BIEDNYCH LUDZI ŻYJĄCYCH 500 CZY 100 LAT TEMU - KTÓRZY WCHLANIALI TE RELIGIJNE KŁAMSTWA JAK GĄBKA TO W DZISIEJSZYCH CZASACH JEST TO NIEPOJĘTE JEŚLI KTOŚ WIERZY W JAKIEŚ NARODZINY DZIECKA - KTÓRE ZOSTAŁO BOGIEM. 2000 LAT TEMU I TERAZ COŚ KOMBINUJE RAZEM Z BANDYTAMI VATICANS EVIL EMPIRE - i to rzeczywiscie jest jakis nieziemski horror z jakiegoś mrocznego świata i... nie do wiary..I PEWNIE NAWET BOGOWIE NIE MOGA W TO UWIERZYC ZE LUDZIE POZWOLILI NA TAKI BEZPRAWNY OBLED WYPRODUKOWANY PRZEZ KLERYKALNA MAFIE NA CALYM SWIECIE.

 • hanyszameryki

  Oceniono 19 razy 17

  Nieorganizowanie jaselek w szkolach jest takze zgodne z polsik prawem. Natomiast niezgodna z polskim prawem jest ochrona pedofilow.

 • ja-szamanka

  Oceniono 16 razy 16

  ?..."kolonizacja ideologiczna"...? Kto jak kto, ale kościół katolicki ma największe, bo dwutysiącletnie doświadczenie w tej kwestii. I jeszcze jedno, czy naprawdę kuria nać brakuje roku panu pozłacanemu na demagogię i szerzenie ciemnoty, musi to robić w święta?

 • sobieryba

  Oceniono 16 razy 16

  Trzeba być albo zacietrzewionym fundamentalistą albo ograniczonym umysłowo żeby chcieć słuchać tego doktrynera i jego bełkotu.

 • imagistyk

  Oceniono 16 razy 16

  Jak ja kocham czytać "nauki " wychowanków JP II. Oni nawet w Wigilię nie mówią ludzkim głosem.

 • manren

  Oceniono 16 razy 16

  Abp. Gądecki ma rację mówiąc o złowrogim wpływie Zachodu na moralność całej ludzkiej populacji. Najlepszym dowodem na złowrogi wpływ cywilizacji zachodniej jest działalność Józefa Wesołowskiego na Dominikanie.

 • Maria Michałowska

  Oceniono 15 razy 15

  Według tego hipokryty, programy edukacji seksualnej, sprzyjają seksualizacji dzieci. Bzykanie dzieci , przez księży, to natomiast, z pewnością, anielska posługa.
  Lepiej zamilknijcie , obrzydliwcy!. To będzie dla was z korzyścią.

 • dashka

  Oceniono 14 razy 14

  I to mówi wysoko postawiony urzędnik firmy pławiącej się w przepychu, słynącej z seksualnych ekscesów różnego rodzaju, zamieszanej w szemrane ineteresy,układy z politykami, popieranie faszyzmów i nacjonalizmów. Proponuję więcej pokory i zająć się najpierw swoimi belkami, a dopiero potem drzazgami w oczach innych.
  Proponuję też promowanie miłości i tolerancji oraz pozostałych nauk spisanych w Nowym Testamencie. Tym się zajmijcie.

 • yuo7leo9

  Oceniono 14 razy 14

  a ja sądziłam, że Boże Narodzenie, to jest ten jeden, jedyny dzień świąteczny, w którym księża mówią ludzkim głosem...

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 13 razy 13

  Stary pierdoła w kolorowej sukience zamknięty w pałacu ma jakieś pojęcie o rodzinie, życiu, dzieciach i żonie? A o napalonych klechach na cudze dzieci pochodzące z katolickich rodzin nie wspomniał? Jakoś tak mu się zapomniało...

 • szabepio

  Oceniono 13 razy 13

  Za kupczenie z pisem kk skonczy marnie.
  Tak jak samoobrona i liga polskich rodzin. Hi ho hi ho

 • cleon

  Oceniono 13 razy 13

  Klan dewiantów. Ale Wasz czas mija, wymrą mohery i młodzież Was rozliczy bardzo szybko....

 • zd46

  Oceniono 13 razy 13

  Panie Gądecki, wielu z was księży pedofilów urządza dzieciom "jasełka od diabełka", na całe życie aż do śmierci i to w imię wiary. Szkoła jest instytucja świecką i katabasy nie powinny trafiać do żadnej szkolnej klasy. Wielu z was traktuje religię w szkole jako przymus "chłostę i pręgierz" dla niewiernych a inna część wybiera sobie przyszłe ofiary pedofilskich "jasełek". Starcze, nie bredź, nie pitol chociaż w święta, daj nam świętować, bo jak dalej tak będziecie postępować, to w kościele będzie tylko: "ołtarz, katabas i kruchta wyjsciowa" a po ławkach będą biegały "biedne myszy kościelne? Kościół tak,ale nie WSZELKIE WYNATURZENIA I ZBOCZENIA księży i mnichów.

 • tetradrachma

  Oceniono 12 razy 12

  Na naszych oczach, za sprawą INTERNETU, trwa rewolucja obyczajowo-społeczna. Ta, rewolucja, zmienia świadomość tysięcy ludzi, a bez NIEGO byłaby, dziesiątki lat, opóźniona. INTERNET zniszczy i trony i ołtarze. Dlatego, rzady wpadaja w panike i szukaja rozwiązan bo to jest narzędzie, ale i ideologiczny oręż.

 • czechy11

  Oceniono 14 razy 12

  W nadchodzącym roku 2019 z utęsknieniem czekamy wreszcie na kolejny bestseler czyli film Sekielskiego. Ciekawe czy pobije rekord kasowy Kleru👍👍👍

 • stachkaz47

  Oceniono 12 razy 12

  PRZEBIERANIEC stary chłop -jak mu nie wstyd robić za szarlatana.
  Przez takich Gądeckich i RYDZYKÓW na sumie dziś były puste miejsca w ławkach .W kościele same dziadki i babcie- kilkoro młodych.
  A od FIRM I SZKÓŁ łapy z daleka.

 • zd46

  Oceniono 12 razy 12

  Emeryt abep Michalik oskarżał dzieci, że same są "sobie winne", Piotrowicz, prokurator stanu wojennego i były działacz kadrowy PZPR, wspierał pedofilię księdza z Tylawy mówiąc, że to tylko "CIUMKANIE" a teraz Gądecki każe ofiarom modlić się za pedofila, wybaczać zbrodniarzowi no i może jeszcze, ofiary mają PŁACIĆ za to na kościół? Płacimy wszyscy gigantyczne pieniądze z budżetu abyście byli "pączkami pływającymi w ciepłym tłuszczyku", abyście nas okradali z rozsądku wykorzystując wiarę do swoich prywatnych ambicji pozbawionych Boga prawdziwego, do niecnych czynów do dzieci, bogacenia się. UMIARU "rozpasańcy", wiary w Boga prawdziwego, poszanowania dla pisma świętego i dekalogu, szacunku do człowieka, boskiej miłości do wiernych, ludzkiej dobroci.

 • gj61

  Oceniono 16 razy 12

  Tak patrzę na Twoje zdjęcie "pidupie" i co widzę? Plamy opadowe: mózg opada ci do doopy, bo niespuszczona sperma wypiera zdrowy rozsądek. Mniej "ręcznej roboty", więcej cipek, czas się zakopać staruchu.

 • wiesiek_cebertowicz

  Oceniono 11 razy 11

  Ja nie znoszę "wigilii" itp, zakładowych, nie wynikają z autentycznej potrzeby pracowników, lecz daja kierownictwu złudzenie działania prospołecznego. I wykazania się "pańska łaską" dla plebsu.
  na uczelniach w dodatku dezorganizuje to pracę. Nie lubie opłatka z ludzmi, którzy mnie okłamuja i wykorzystuja. Amen

 • nutka7.17

  Oceniono 13 razy 11

  Taka gadka trafia wyłącznie do biedoty intelektualnej nieuków, ciemniaków i dewotów różnej maści, czyli obecnie (niestety) do znacznej części społeczeństwa polskiego, słabo wyedukowanego, tępego i prymitywnego.

 • sacc77

  Oceniono 11 razy 11

  Czy ta qrew nie rozumie, że każde słowo jakie z siebie wydala jest śmiertelna obrazą dla ludzi myślących?

 • mr_gm

  Oceniono 11 razy 11

  Gądecki jak się dorwie do mikrofonu, to wpada w seksualną ekstazę i lubi pierdo..ić

 • slabe

  Oceniono 11 razy 11

  Szanowny Panie Arcybiskupie, wspomniał Pan o związkach jednopłciowych i najróżniejszych związkach nieformalnych.
  A zatem proszę zrobić w Polskim KK porządek. Pedofilia, homoseksualizm i związki nieformalne księży (w tym narodzone z tych związków dzieci) są na porządku dziennym.
  Po prostu hipokryzja.

 • czechy11

  Oceniono 13 razy 11

  NJpiekniejsze jest to ze oni z tym bełkotem docierają jedynie do oczadzonych fanatyków. Większość ma już te ich pogadankami głęboko gdzieś. I dlatego oni już przegrali tak jak przegrali w Hiszpanii i Irlandii oraz Ameryce Lacinksiej gdzie przez lata bredzili to sami.

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 11

  Przed wejściem do kościołów powinna wisieć kartka ostrzegająca ze wchodzenie tutaj grozi utrata normalności i zdrowia psychicznego.

 • zd46

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Gadecki zacznijcie wierzyć w Boga prawdziwego, stańcie się wiernymi a nie "businesami w kościele". Łamiecie dekalog, pismo święte, każdego dnia, kościół ma nie być miejscem waszych uciech, on ma być miejscem Boga i WIERNYCH,miejscem szczerych modlitw bez takich pośredników jak wy i to za ogromne pieniądze płynące od każdego Polaka, w tym ateistów i niewiernych, pieniędzy z budżetu państwa !!! Wystap pan z kościoła i wstąp pan do PiS-u ! Zrealizujesz pan swoje polityczne ambicje.

 • kuba161048

  Oceniono 13 razy 11

  Towarzyszu Gądecki odpuście , już wystarczy tych bzdur .

 • jozef_zmudzin

  Oceniono 13 razy 11

  ON ,żyjący w luksusie śmie gaworzyć o czymś i to bez znajomości realiów. Oderwany od normalnych ludzi, będący tylko wśród kolegów biskupów i pewnych nadskakujących mu plebanów,wymyśla jakąś tzw ideologię jasełek i opłatków.

 • prawdziwy-wiarygodny

  Oceniono 10 razy 10

  "Kiedyś na krzyżach wisiały łotry, a dzisiaj na łotrach wiszą krzyże.... "
  Pecunia Non Olet !!!

 • xan-ti

  Oceniono 10 razy 10

  Oto co najbardziej nurtuje biskupa i uważa za najważniejsze do przekazania, w trakcie święta jakoby bardzo istotnego dla katolików :

  "niemoralne modele, prawa seksualne i reprodukcyjne, usługi aborcyjne, środki antykoncepcyjne i wczesnoporonne, programy edukacji seksualnej, orientacja seksualna i tożsamość płciowa, programy rozbudzające potrzeby seksualne i polegające na seksualizacji dzieci".

  Czy ten człowiek nie powinien wciskać refleksyjnego kitu tym, którzy wierzą w duszę i gawędzić o zaświatach, dobrych uczynkach mających wpływ na standard tychże zaświatów ? A on tylko ---> reprodukcja, seksualizacja, płcie, potrzeby seksualne itd. itp. Wszystko kręci mu się wkoło dupy.
  LOL

 • banan125

  Oceniono 10 razy 10

  5xP = Prymitywny Pajac Pouczający Poddanych z Plebsu

 • ja20034

  Oceniono 10 razy 10

  Pamiętajcie, że każdy kto chodzi do kościoła, prowadza dzieci na religię i bierze kościelny ślub jest sponsorem tego bełkotu oraz jest współwinnym pedofilii i wszelkiego kościelnego zła. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zgodzi się być członkiem tej syfiastej instytucji.

 • Kot Kaczysta

  Oceniono 12 razy 10

  ,,-takie programy rozbudzają potrzeby seksualne i polegają na seksualizacji dzieci'' No z tego to ta satrapa powinna się cieszyć.Beda bardziej lgnąć do pasterzy.Wszedzie te łapy pchają i nie tylko, do spraw co ich nie powinny interesować.

 • eliezerbenjehuda

  Oceniono 11 razy 9

  Gądecki to obrzydliwa, odrażająca kreatura.

 • pollako

  Oceniono 11 razy 9

  SILNA PRAWDZIWIE WOLNA POLSKA BEZ KOŚCIOŁA !!!

 • lidka1313

  Oceniono 9 razy 9

  pan i jego syn muszą być przerażeni, że zdemoralizowana banda starych zachłannych nierobów i zboczeńców wmawiają ludiom od wieków, że to oni są ich przedstawicielami na ziemi.... za to boruta jest wniebowzięty ;)

 • snowbird1

  Oceniono 9 razy 9

  Biskup G. wzial na siebie role chlopca do bicia. Wystawia swoja wielebna d.pe na kopniaki, zeby reszta firmy mogla knuc jak sterowac Polska na spokojnie.

 • f451

  Oceniono 9 razy 9

  Ten obrońca pedofili wspomniał coś na temat odpowiedzialności Kościoła za przestępstwa klechów ? Wspomniał coś o konieczności oczyszczenia Kościoła z pedofili i tych którzy ich kryją i tuszują przestępstwa ? Wspomniał coś o ich winie ? Prosił o przebaczenie ?
  NIE ? ANI SŁOWA ?
  Niech go piekło pochłonie...

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 9

  O seksualizacji dzieci to kościół akurat wie najwiecej. Niejedna plevania była świadkiem tego procederu.

 • komentarz

  Oceniono 13 razy 9

  Dobrze zrozumiałam? Tabuny klechów przyznają sobie prawo do życia w celibacie, bezdzietności i braku związków, a odmawiają tego prawa innym?

 • spokojny4

  Oceniono 11 razy 9

  zamknij ta klamliwa klechacka morde

 • komentarz

  Oceniono 13 razy 9

  Bezdzietna klecha też stoi w opozycji do idei rodziny opartej na małżeństwie.

 • zd46

  Oceniono 11 razy 9

  Abepy, wy zachowujecie się jakbyście mieli "immunitet z nieba", a g...o, jesteście tacy sami jak my tylko wy nas okradacie w imię nieba i śmiesznie się stroicie, jak "wilki w owczej skórze". Tłumaczycie swą każdą podłość słowami: "taka jest wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba"

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 13 razy 9

  Mamy XXI wiek, za chwilę 2019 rok. Nie strasz PiSkupie zabobonem, bo się zesr..sz

 • nanabun

  Oceniono 8 razy 8

  Szkoda, że przy okazji tematu "rodziny" nie wspomniał nic ks. arcybiskup o tym, jak potwornym grzechem czynionym przez tchórzliwe cioty jest gdy mąż bije żonę - nigdy o tym w kościele nie słyszałem, a jest to problem społeczny.

 • rubo45

  Oceniono 8 razy 8

  obrońca pedofilów sie odezwał, czy ktoś jeszcze słucha tych żałosnych chu..kow??

 • mirek-dub

  Oceniono 8 razy 8

  Gadecki, jesli ktos przestrzeli ci kolana, to bedziesz cierpial za jego winy jak rozumiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX