Sprawa Iwony Wieczorek. Policja przeszukała wytypowane miejsca, gdzie może być ciało

Gdańscy policjanci zakończyli zaplanowane na wtorek czynności ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Funkcjonariusze przeszukali kilka miejsc, które wytypowali pod kątem ukrycia ciała. Jak nieoficjalnie dowiaduje się portal Gazeta.pl, nie znaleziono żadnych dowodów lub wskazówek.

Zakończyły się już czynności, które gdańscy policjanci prowadzili pod nadzorem prokuratury ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Gazeta.pl, wtorkowe działania funkcjonariuszy nie przyniosły przełomu. Policjanci nie zabezpieczyli żadnych materiałów, które pomogłyby w rozwiązaniu sprawy.

Śledczy przeszukiwali we wtorek miejsca, które wcześniej wytypowali do sprawdzenia pod kątem ewentualnego ukrycia zwłok zaginionej. Funkcjonariuszom pomagały w tym służbowe psy, wykorzystywano również wykrywacze metalu.

"W tej sprawie pomorscy policjanci do tej pory przesłuchali już kilkuset świadków, sprawdzono kilkanaście hipotez. Akta tej sprawy zostały poddane wielokrotnej analizie, przez niezależne od siebie zespoły, wszystkie wnioski zostały zweryfikowane" - czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w lipcu 2010 roku. Nad ranem wracała do domu w Jelitkowie pasem nadmorskim z imprezy w Sopocie. Ostatni raz kamera monitoringu nagrała ją koło 63. wejścia na plażę.

Więcej o:
Komentarze (55)
Sprawa Iwony Wieczorek. Policja przeszukała wytypowane miejsca, gdzie może być ciało
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 21 razy 15

  Ten pas zieleni, biegnący wzdłuż deptaka z Jelitkowa na Przymorze, to już tyle razy przekopali, że teraz kości dinozaurów się tam po polbruku walają.

 • ariel72

  Oceniono 18 razy 12

  żadna osoba, która cokolwiek wie w tej sprawie - NIE może spać spokojnie!
  Kiedyś zapłacicie za to!! poniesiecie konsekwencje!
  a działania policji, to żenada

 • kmosb

  Oceniono 9 razy 7

  Nie ma nic idealnego. Trzeba wrócić do początku. Gdzieś pominięto jakiś mały szczegół.

 • kanonia1939

  Oceniono 13 razy 7

  Te psy muszą być niezłe :). Po tylu latach , po tylu zimach potrafią jeszcze coś "wyniuchać"... .

 • kresedebarg

  Oceniono 5 razy 5

  a rozwiązanie będzie zapewne przyziemnie , jak w 99% takich spraw

 • juniorgym

  Oceniono 7 razy 5

  Co za wstyd to tylko na pokaz Szostak napisał gdzie macie szukać proszę policję żeby przeszukała teren wskazany w książce. Przyciśnijcie jej znajomych z dream club i jej byłego. Sam bym to zrobił gdybym miał możliwośći!!!!

 • muzoman

  Oceniono 7 razy 5

  Porażka policji, w ciemno nie powinna działać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX