Komentarze (392)
Zakonnice modlą się m.in. za posłów i sędziów TK. "By nie bali się chronić życia dzieci"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • felicjan.dulski

  Oceniono 14 razy 14

  A ciekawe ile spośród nich miało aborcję?

 • nietyp

  Oceniono 13 razy 13

  Ciekawe, kto się pomodli za te znalezione trupy dzieci w przytułku prowadzonym przez ich koleżanki w Irlandii? Jakieś chętne?

 • rozterka47

  Oceniono 12 razy 12

  A ileście dzieci w sierocińcach katolickich skrzywdziły ?
  Za nie się pomódlcie.

 • ola-blue

  Oceniono 12 razy 12

  Co za odrażająca obłuda. Poszukajcie sobie artykułów w sieci o tym, jak irlandzkie zakonnice pogrzebały w SZAMBIE 800 dzieci!!! Niech zakonnice przeproszą Boga i ludzi za własne okrucieństwa czynione w imię katolickiej moralności, a potem nagłaśniają , o co się modlą.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 12 razy 12

  Zamiast klepać bezsensowne mantry, niech zaczną rodzić dzieci, bo przyrost Polaków maleje.

 • ochujek

  Oceniono 12 razy 12

  Za ofiary księży pedofilów nie modlą się? Pewnie też nie wiedzą, tak jak obłudni hierarchowie, ukrywający zbrodniarzy po innych parafiach. Siostrzyczki dajcie przykład jak rodzić i wychowywać dzieci. Gadać każdy głupi potrafi, coś mądrego zrobić to już sztuka.

 • xsawer

  Oceniono 12 razy 12

  "od poczęcia do naturalnej śmierci"
  -Oczywiście szafot należy do tej naturalnej kategorii?
  P.S. A może siostrzyczki czynnie włączyłyby się do poczynania dzieci?

 • andrew-live

  Oceniono 11 razy 11

  MOŻE SIĘ POMODLĄ ZA OFIARY PEDOFILÓW KSIĘŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 13 razy 11

  Modlitwa za kogoś, kto o to nie prosi, jest wyrazem pogardy, poczucie "lepszości".

 • piemar1956

  Oceniono 11 razy 11

  Chory kraj :(

 • hens

  Oceniono 11 razy 11

  Siostry zakonne powinny modlić się o rozum dla posłów i aby wreszcie ta hołota zrozumiała że zdrowie dzieci nie bierze się ze stawiania pomników nierobowi, a z funduszy kradzionych szpitalom przez różnej maści resorty.

 • azx67

  Oceniono 10 razy 10

  Że też komuś tak wali w dekiel, że idzie do zakonu lub na księdza to szok. To naprawdę wielkie nieszczęście.

 • 1moco2

  Oceniono 10 razy 10

  Jak do naturalnej śmierci, to znaczy, że bez żadnej interwencji medycznej. Modlą się o likwidację służby zdrowia. Nie ma na to paragrafu?

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 16 razy 10

  wyglądają jak muzułmanki w burkach.
  Na mieście chodzi legenda o dwóch kibicach, co opluli zakonnice myśląc, że to uchoćczyni :D

 • bonifacyp

  Oceniono 9 razy 9

  .......do naturalnej śmierci --wystarczy zlikwidować całą służbę zdrowia. Jakie oszczędności!

 • glinda53

  Oceniono 9 razy 9

  Ten prymitywny miot pioracy potki ksiedzom,sprzatajacy,gotujacy ,ULEGLY,z takich czy innych pobudek zaczyna dreczyc i delagelizowac wolnosc kobiety prawa do wyboru.Mialam w rodzinie takie "stworzenia" wystepowaly bo stwierzdily ze glupota ,prymitywizm choroba toczy te zakony.Mielismy przelozone ,ktore znecaly sie ,ktore dopuszczaly gwatrow na dzieciach etc.etc.Przyklad siostry Bernardetty.
  Pozwole sobie zacytowac Marie von Ebner-Eschenbach "Najnizej upadlo spoleczenstwo,ktore w milczeniu wysluchuje,jak jawni dranie prawia mu kazanie o moralnosci." Wara od polskiej kobiety.

 • diedmroz

  Oceniono 9 razy 9

  pomodliły by się o skrzywdzone dzieci przez księży pedofilów

 • krzywelustro

  Oceniono 9 razy 9

  A kiedy biskup Miziński zorganizuje akcję, w której wszyscy zakonnicy ze wszystkich męskich i żeńskich zakonów w Polsce będą się modlić za ofiary księży pedofilów, a także o sprawiedliwość dla tychże księży pedofilów, ich zwierzchników, którzy ich chronią oraz rządzących państwem, którzy nie reagują na to ani legislacyjnie ani sądowniczo ?

 • bmarten

  Oceniono 11 razy 9

  Ora et labora. Trudny temat. Jestem zdeklarowanym przeciwnikiem pissuaru i człowiekiem niewierzącym, ale temat przerywania ciąży uważam za tak delikatny i trudny dla kobiet, że staram się nie forsować swoich opinii. Oczywiście popieram całym sercem in vitro. Dziś KK mówi, że broni ludzkiego życia od poczęcia do śmierci. A jeszcze kilkaset lat temu KK nie miał bladego pojęcia o mechanizmie zapłodnienia i dopiero świat i uczeni lekarze go wyedukowali. Za to te kilka wieków temu KK posyłał bez mrugnięcia okiem na śmierć rzesze niewierzących lub wierzących inaczej (np. inkwizycja).

 • sabriel

  Oceniono 8 razy 8

  Módlcie się raczej za księży pedofilów. Oni najbardziej potrzebują waszych modlitw, a od dzieci to się odczepcie.

 • haji

  Oceniono 8 razy 8

  Chronić dzieci jak siostra Bernadetta?

 • verte34

  Oceniono 8 razy 8

  Na pierwszy rzut oka myślałam że to muzułmanki w tradycyjnych okryciach O.o

 • to_moje_zdanie

  Oceniono 10 razy 8

  Kiedy Polska oficjalnie zostanie ogłoszona państwem wyznaniowym?
  Kościół dyktuje prawo państwowe, którego sam nie przestrzega, bo twierdzi, że kler obowiązuje prawo kanoniczne, Matka Boska jest królową Polski a Jezus królem, kolejne miasta również są pod ich opieką, RPD wbrew ustawie zostaje specjalista od prawa kanonicznego, medycyna na nfz zaczyna odchodzić od naukowych zdobyczy (invitro, tabletka dzień po, antykoncepcja, badania prenatalne itp). Za to przez nakaz kk kobiety będą ryzykować życiem a niektóre umierać przymusowo rodząc siłami natury często w samotności (Starachowice, ostatnio Łódż), w potwornym bólu i traumie obumarłe płody lub płody z poważnymi letalnymi wadami :((( (Łatwiej i z mniejszym ryzykiem dla kobiety można dokonać terminacji ciąży na wcześniejszym etapie.
  Wyborcy na pewno tego chcecie?!
  Kościół zawsze był przeciw postępowi :(

 • miecztemidy

  Oceniono 8 razy 8

  Hej baby zboczone w habitach. Wasza modlitwa może przynieść pożogę.
  Chcecie zachować całe wasze klasztory ? To porzućcie swój nacisk na społeczeństwo.
  Prędzej kur zapieje w klasztorach nim Polka da się zniewolić wpływem zboczeńca w habicie.

 • amete

  Oceniono 8 razy 8

  Modlitwa jest jak umarłemu kadzidło. Niech każda zakonnica i ksiądz wezmą pod opiekę jedno niepełnosprawne dziecko. Wtedy zobaczymy co jest warta ich modlitwa i ich bóg.

 • cmochall

  Oceniono 8 razy 8

  Same zycia nie daja dla g,,,,j zasady ale maja czelnosc innych pouczac.Porazajace.

 • j-ugo

  Oceniono 8 razy 8

  Zakonnica to idiotka, która nie chce żyć jak większość ludzi.

 • gryflon

  Oceniono 8 razy 8

  Od poczęcia do naturalnej śmierci. Z tego wynikają ciekawe implikacje. Prowadzi to do prawnego nakazu zagnieżdżenia każdej zapłodnionej komórki, zakaz poronień ( ma się urodzić), zakaz leczenia czyli likwidacja służby zdrowia. Każda ingerencja w proces chorobowy to sprzeciw wobec praw natury. Gratulacje dla pomysłodawców, ale dziękuję nie skorzystam.

 • jerzysm42

  Oceniono 7 razy 7

  Lepiej niech siostrzyczki modlą się we własnej intencji, bo co będzie, jeśli ktoś zacznie przekopywać przyklasztorne ogródki i znajdzie tam cmentarzyki?

 • caius1

  Oceniono 7 razy 7

  "Wiele sióstr podejmuje się duchowej adopcji dziecka poczętego..."

  Winicjuszu - powiedział Petroniusz - każ wypłacić Chilonowi Chilonidesowi dwa talenty ale w duszy, w umyśle...
  NiePiS

 • rozterka47

  Oceniono 7 razy 7

  Każdy katolicki duchowny i każda siostra zakonna świadomie wyrzekają się dzieci i rodziny - ciekawe dlaczego ?

 • jeszw

  Oceniono 9 razy 7

  Te w większści być moźe porządne ale ciemne jak tabaka w rogu kobitki nie zdają sobie sprawy jak wiele tez doktrynalnych kościoła zawiera immanentne sprzeczności. Dotyczy to m.in. kwestii modlitwy w kontekście podstawowej doktryny o Bogu jako o bycie absolutnym. W myśl tej doktryny Bóg wie absolutnie wszystko, tak z przeszłości jak i przyszłości, a jego decyzje są doskonałe a więc niepodważalne. Jak wobec tego w tym kontekście wygląda problem modlitwy. Otóź na ogół prosimy o to aby Bóg rozstrzygnął jakiś problem w taki sposób jak my chcemy, a istota sprzeczności sprowadza się do tego, że modląc staramy się wpływać na decyzje Boga podważając w ten sposób jego wymiar absolutny. On przecieź wie jak problem aborcji w tym kraju zostanie rozstrztygnięty, a jeśli wie to na pewno nie zamierza dokonać korekty swoich przewidywań (inaczej straciłby atrybuty bóstwa). Ci bardziej rozgarnieci w kosciele wiedzą o takich sprzecznościach dlatego starają się stosować odpowiednie triki. A przecieź to nic nie zmienia czy modlimy się o to aby była ochrona całkowita nowopoczętych czy tylko o postawę posłów aby nie bali się głosować w tej sprawie. Jedno i drugie to próba ingerencji w to co Bóg dawno przewidział. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jaka jest skutecznośc modłów, choćby w przybliźeniu; jeśli nawet nam się wydaje, że Bóg nas wysłucha, to po prostu nam się wydaje - nic więcej. Ktoś powie, że religii nie można rozpatrywać w oparciu o zasady logiki. Jeśli tak to mam pytanie - dlaczego funkcjonowanie natury i nasze życie odbywa się wobec wg jednoznacznych praw i reguł logicznych? A przecież wg wierzących to efekt stworzenia.

 • amicus888

  Oceniono 7 razy 7

  Czy świętojebliwe siostrzyczki modlą się również za swoją byłą kumpelę, niejaką Bernadettę lub za dzieci, które dostały się pod "opekę" zakonnic np. w Irlandii?

 • ja20034

  Oceniono 7 razy 7

  Czekam kiedy się pomodlą za dzieci-ofiary kościelnych pedofilów.

 • lot23

  Oceniono 7 razy 7

  zadnażadna modlitwa ani religia ani klerykalna mafia vatykanu nigdy nikomu nie pomoże - ale po to aby światowy religijny biznes się kręcił trzeba palić głupa z tymi obrzędami i utrzymać pozory że coś w tym jest i że to niby działa bo bez ludu nie ma wiary, i tym samym wszystkie kościoły, meczety, synagogi, pagody itd. do kasacji a kler na zasiłek 500+

 • togo13

  Oceniono 7 razy 7

  Niech one pomogą matkom, które mają dzieci niepełnosprawne. Nakarmią, upiorą, wyjdą na spacer, zrobią masaż. Modlitwa to łatwizna.. Czyny potrzebne.

 • 41janina

  Oceniono 9 razy 7

  No to kaczor przekombinowal.

 • teczowy.husarz.bat.na.chamow

  Oceniono 7 razy 7

  Dziewicy z Debicy.
  :-)

 • lilo150

  Oceniono 7 razy 7

  XXI wiek, państewko w środku europy, czarna zaraza odprawia gusła w obronie zygoty pod egidą bliżej nieokreślonego boga tolerującego pedofilię jego kapłanów. To Polska właśnie.

 • aeromonas

  Oceniono 9 razy 7

  Zakonnice z definicji nie zachodzą w ciąże, więc nikogo nie obchodzi ich opinia na ten temat. Niech się nie zajmują sprawami, o których nie mają pojęcia.

 • poppers68

  Oceniono 6 razy 6

  Uważam, że powodów do modlitwy siostry zakonne mają aż nadto.
  Zacznijmy od modlitwy o opamiętanie się Ich kolegów z pracy, tak często kochających dzieciaczki inaczej. Jest co robić w tym pakiecie tematów, prawda?

  A kwestię aborcji proponują Kościołowi Powszechnemu pozostawić sumieniom praktykujących wyznawców religijnych. Nie wyręczać Pana Boga poprzez regulacje prawne.
  No ale o czy my tutaj mówimy.....

 • marchewkazpieprzem

  Oceniono 6 razy 6

  "Wiele sióstr regularnie podejmuje się także duchowej adopcji dziecka poczętego" - duchowa adopcja jest bardzo wygodna. A jaka szlachetna bo tak pięknie brzmi. A jak przyjdzie wychowywać roślinkę lub pochować dziecko zaraz po urodzeniu to Was przy tym nie będzie.

 • cehaem

  Oceniono 6 razy 6

  Tez jakis sposob by migac sie od roboty.

 • tadeusz17

  Oceniono 6 razy 6

  Myślę - że lepiej aby w tym czasie myślały - jak pomóc narodzonym chorym - np pomagając matkom tych dzieci w opiece - aby matki mogły odetchnąć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX