Odnalazła się 16-letnia Oceane z Sanoka. Policja namierzyła ją w jednym z bloków

Szczęśliwy finał akcji poszukiwawczej 16-latki z Sanoka. Po pięciu dniach policjanci znaleźli ją w bloku na terenie miasta. Dziewczyna jest cała i zdrowa.

Rodzina i policja poszukiwała 16-letniej Oceane przez kilka dni. Dziewczyna w niedzielę 9 grudnia przed godziną 13 samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania i przez pięć dni nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Poszukiwania odwołano w piątek wieczorem, gdy nastolatka się odnalazła. Funkcjonariusze policji zlokalizowali dziewczynę w jednym z bloków na terenie Sanoka. Oceane została natychmiast przekazana pod opiekę rodziny. Jest cała i zdrowa. 

Więcej o:
Komentarze (284)
Odnalazła się 16-letnia Oceane z Sanoka. Policja namierzyła ją w jednym z bloków
Zaloguj się
 • Zaczarowany Ołówek

  Oceniono 61 razy 41

  To jest sposób na przekonanie rodziców do kupienia nowiutkiego laptopa takie jakie ma Dżesika i szpilek jak Samanta, jak nie to kolejny gigant Tylko tym razem na 10 dni a Emanuel zawsze ją przyjmie

 • spinetta

  Oceniono 32 razy 32

  Umieszczanie na pierwszej stronie Wiadomości przez kilka dni z rzędu informacji o szesnastolatce, która nawiała z domu, uważam za dużą przesadę.

 • seneka_ml

  Oceniono 32 razy 26

  -Kochanie,już wracam z pracy.Po drodze odbiorę Oreo i Pepsi
  -.....*cisza
  -No tak,jeszcze się gniewa że wybrałem dzieciom imiona

 • Oceniono 31 razy 21

  Ale co rodzice przeżyli przez te parę dni to tylko jest ich!! Na szczęście się odnalazła i to w swoim mieście a nie na przykład w Paryżu lub w Istambule i nie w bloku tylko innym przybytku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX