Ciecierzyn: zwłoki dzieci w piecu i pod ziemią. Matka z zarzutem zabójstwa. Znamy nowe fakty

Są kolejne informacje dotyczące zwłok dzieci znalezionych na terenie posesji w Ciecierzynie w woj. opolskim. Jak informuje prokuratura, mieszkanka miejscowości usłyszała zarzut zabicia noworodka.

Kluczborska prokuratura prowadzi śledztwo ws. wydarzeń w domu w Ciecierzynie w woj. opolskim. W środę znaleziono tam zwłoki noworodka, a później szczątki trzech kolejnych dzieci. Jak podaje portal Nto.pl, jedno z ciał było w piecu, inne odkopano.

- Prokuratura prowadzi śledztwo ws. śmierci noworodka płci żeńskiej. Matka dziecka usłyszała zarzut zabójstwa. Miało ono mieć miejsce 30 listopada - mówi portalowi Gazeta.pl prok. Anita Dąbrowa-Derda z Prokuratury Rejonowej w Kluczborku.

Według informacji Nto.pl, dziecko miało zostać uduszone reklamówką. Śledczy nie ujawniają na razie informacji co innych szczątków znalezionych na posesji.

Jest wniosek o areszt dla kobiety, ma zostać rozpatrzony w piątek.

Sprawa wyszła na jaw, gdy pracownicy opieki społecznej zorientowali się, że po porodzie 27-letniej mieszkanki Ciecierzyna zniknęło nowo narodzone dziecko.

Więcej o:
Komentarze (131)
Ciecierzyn: zwłoki dzieci w piecu i pod ziemią. Matka z zarzutem zabójstwa. Znamy nowe fakty
Zaloguj się
 • czarna_zoska

  Oceniono 30 razy 20

  Tracila tyle energii na ciaze i mordowanie dzieci a nie umiala poprosic lekarza o spiralke? NIE ma usprawiedliwienia. NIE MA dla zwyrodnialych pustych bab i rownie prymitywnych ojcow tych dzieci.
  EDUKACJA. EDUKACJA i EDUKACJA. Uczyc mlodziez, ze seks to nie grzech, ale trzeba sie zabezpieczac!

 • larsek

  Oceniono 18 razy 18

  O wartościach katolickich się mówi, ale w krajach laickich lub protestanckich jest wyższa moralność!

 • nietyp

  Oceniono 25 razy 17

  Ciekawe, z której parafii była? I który to katecheta przekonał ją, że aborcja to zbrodnia...

 • mcezi79

  Oceniono 21 razy 17

  Się w pale nie mieści co na tych wiochach się wyprawia. Przecież jak nie chciała, to mogła zrzec się w szpitalu po porodzie. Są oary, które nie mogą mieć dzieci i chętnie by takie przygarnęli. No ale ksiądz gumek zakazał, avi by ludzie we wsi powiedzieli gdyby się dowiedzieli, że oddali dziecko...

 • drakaina

  Oceniono 18 razy 16

  Przypominam, że te dzieci miały też ojca/ojców i kontekst społeczny. Znowu wszystko skupi się tylko na matce?

 • jael53

  Oceniono 16 razy 16

  Nasi przemądrzy może wreszcie zapoznają się z profilem społecznym sprawczyń takich przestępstw. I może wreszcie raczą wyciągnąć z tego realne wnioski.

 • rusofil2

  Oceniono 19 razy 15

  To są właśnie skutki wpieprzania się kościoła do życia ludzi. Skutki gardzenia edukacją seksualną i odnawiania jej dzieciakom. Skutki religii w szkole. Skutki zakazu aborcji i odmawianiu kobietom pigułek. Im większa opresja wobec kobiet, tym więcej będzie malutkich, uroczych trupków. Dalej utrzymujcie ten umysłowy, szowinostyczny ciemnogród i dalej zabraniajcie kobietom robienia ze swoim ciałem co chcą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX